Паяльник Pro'sKit 8PK-S113-100W (230V AC)
Код: 10948
Все про товар
Опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Знято з виробництва
Все про товар
Бренд: Pro'sKit
Офіційний дистриб'ютор
Сертифікат Pro'sKit
0.37 кг 220 V Гарантія: 6 місяців
Паяльник потужністю 100 Вт. Читати далі
Знято з виробництва
Також вас можуть зацікавити
Компактний неважкий паяльник для безсвинцевого паяння з потужним нагрівальним елементом (70 Вт макс.). Діапазон температур: 250°C - 450°C.
Made in Japan
Наявність на складі:
  • Львів
  • Київ
ID: 10567 0.5 кг 220
Наявність на складі:
  • Львів
  • Дніпро
  • Київ
ID: 10900 0.36 кг 220
Опис
Потужність 100 Вт
Температура 500°C±10%