Магазин інструментів Masteram

Магазин інструментів Masteram – великий інтернет-магазин, який спеціалізується на інструментах та обладнанні для ремонту/обслуговування електроніки. Серед наших клієнтів – і майстри з ремонту електроніки, і сервісні центри. У нас понад 10 років досвіду роботи в інтернет-торгівлі. Наша мета – довгострокові відносини з клієнтами, які ґрунтуються на високій якості обслуговування, підтримці користувачів, гарантії якості та різноманітному асортименті товарів.

  • Доставка по Україні
  • Бонуси за покупки
  • Технічна підтримка
  • Гарантія
about-us-topic

Що ми продаємо

Магазин інструментів Masteram представляє найпопулярніші рішення виробників, які вже встигли завоювати популярність серед покупців по всьому світу. Ми є офіційними дистриб'юторами 95% товарів, які представлені в нашому каталозі. Завдяки налагодженим прямим поставкам від виробників, в магазині інструментів Masteram завжди найвигідніші ціни. В кожній категорії продуктів представлені товари різних цінових сегментів. Таким чином, кожен покупець знайде в нашому магазині те, що найкраще відповідатиме його вимогам.

about-us-topic

Наш сервісний центр

Сервісний центр Masteram пропонує цілий спектр унікальних на нашому ринку послуг з ремонту обладнання. Ми ремонтуємо контрольно-вимірювальні прилади, такі як осцилографи, мультиметри, аналізатори спектру, генератори сигналів та ін., паяльне обладнання (паяльні станції, ремонтні комплекси та ін.), ультразвукове обладнання (УЗ ванни), мережеве обладнання (зварювальні апарати для оптоволокна, рефлектометри), і багато іншого - не має значення якої складності потрібен ремонт, ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам там, де інші відмовилися це робити. Ми проводимо гарантійне обслуговування відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», а також післягарантійне обслуговування обладнання будь-яких марок і брендів.

Дізнайтеся докладніше про СЦ Masteram

Сертифікати авторизованого сервісного центру

Goot

Японський виробник паяльного обладнання Goot надав магазину інструментів Masteram офіційний статус авторизованого сервісного центру продукції Goot на території України.

Сертифікати дистриб'ютора

Fluke

Компанія Fluke – американський виробник вимірювального обладнання (мультиметри, тепловізори, тестери, струмові кліщі, осцилографи, і т.д.)

Детальніше про компанію та її продукцію читайте тут: сторінка Fluke.

Uni-T

Компанія Uni-Trend Group Limited (торгова марка UNI-T) – виробник контрольно-вимірювального обладнання: мультиметрів, струмовимірювальних кліщів, портативних і настільних цифрових осцилографів, мегомметрів, та ін.

Детальніше про компанію та її продукцію читайте тут: сторінка UNI-T.

Goot

Компанія Taiyo Electric Co., Ltd. (торгова марка Goot) – японський виробник паяльного обладнання: паяльників, паяльних станцій для безсвинцевого паяння, термоповітряних паяльних станцій, антистатичного обладнання.

Rigol

Компанія Rigol Technologies, Inc. (торгова марка RIGOL) – виробник контрольно-вимірювального обладнання: портативних і настільних цифрових осцилографів, аналізаторів спектру, генераторів сигналів, блоків живлення.

Детальніше про компанію та її продукцію читайте тут: стаття про RIGOL.

SIGLENT

Компанія Siglent  Technologies (торгова марка SIGLENT) – виробник контрольно-вимірювального обладнання: портативних і настільних цифрових осцилографів, аналізаторів спектру, генераторів сигналів.

CRC

Компанія CRC Industries (торгова марка Kontakt Chemie) – бельгійський виробник хімічних засобів для обслуговування і ремонту електричного, електронного, промислового, автомобільного, авіаційного та морського обладнання.

Prokit's

Компанія Prokit's Industries Co., Ltd. (торгова марка Pro'sKit) – виробник ручних інструментів (викруток, ключів, плоскогубців, кусачок, кліщів для обтискання та зачищення, пінцетів), електроінструментів (дрилів, граверів, шліфмашин, термофенів, клейових пістолетів), паяльного, вимірювального та мережевого обладнання, а також великих і малих наборів інструментів різного застосування.

OWON

Компанія OWON Technology  (торгова марка OWON ) спеціалізується на виготовленні контрольно-вимірювального обладнання, а також інших технологічних пристроїв. Виробник сертифікований за стандартом ISO 9001:2008 як дослідницький центр, який розробляє, виготовляє та збуває продукцію по всьому світу. В нашому асортименті представлені цифрові осцилографи та мультиметри OWON.

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти