Усе про паяння: жала, припої та допоміжні предмети

13.04.2024

Паяння — це не просто з'єднання компонентів, а процес, який потребує знань, вправності та правильної підготовки. Існують безліч технік, обладнання та пристроїв, які допомагають створювати міцні та надійні схеми електронних компонентів.

У сьогоднішньому дайджесті Masteram розглянемо різноманітні види паяльних жал, вивчимо різновиди припоїв, розкриємо секрети роботи паяльників, оглянемо найсучасніші рішення, які зроблять ваші проєкти ефективнішими та зручнішими.

Інформація буде корисною для електронних інженерів, радіоаматорів, студентів технічних спеціальностей та всіх, хто цікавиться ремонтом і розробкою електронних пристроїв.

Розумний паяльник Miniware TS101 | Потужний, зручний, ідеальний для роботи в польових умовах

Miniware TS101 – удосконалена версія популярного паяльника TS100. Той мав купу прошивок і на його дисплеї можна було навіть зіграти в тетріс! Але прогрес не стоїть на місці, тому на заміну TS100 прийшов TS101. Про нього ми й розповіли у відео. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, що приховує у собі коробка та меню цього компактного, втім потужного та програмованого паяльника. Цікаво, які ігри він зможе подужати?

Youtube video

Мініпаяльники SH72 та FNIRSI HS-01BK | Більше, ніж ви очікуєте

SH72 і FNIRSI HS-01BK – сучасні, портативні, потужні, безпечні та зручні паяльники на кожен день. Основна їхня перевага – це, звичайно, невеликі габарити. Та вони здатні запропонувати набагато більше (не зважаючи на свою мініатюрність). Далі — розлогіше про функції та характеристики цих двох моделей.

Youtube video

Японська магія припоїв від Goot: новинки від легендарного виробника паяльного обладнання

Японський бренд Goot відомий як виробник високоякісного паяльного обладнання. В його асортименті є буквально все для успішного паяння: від паяльників, станцій і запчастин для них, до ручних інструментів, товарів для антистатичного захисту і витратних матеріалів. Про останнє й піде мова: про новинки бренду – припої. Goot створили їх на будь-який смак, потребу і сферу застосування.

Youtube video

Заплутались у типах паяльних жал? Дозвольте вас розплутати! | Goot, HAKKO, Pros'Kit

Які бувають паяльні жала? Жала якої форми купують у нас найчастіше? Як зрозуміти, яке жало обрати для вашого паяльника чи паяльної станції? Які жала можна вважати універсальними, а з якими потрібно бути обережним, щоб не зіпсувати інструмент? Дивіться відео, щоб отримати відповіді на ці та інші запитання, які можуть у вас виникнути при виборі ідеального жала.

Youtube video

Активатор Goot BS-2: повертає до життя несправні жала | Очищення і відновлення

Не поспішайте викидати жала, що, на перший погляд, вже не придатні до використання! Краще придбайте активатор жал Goot BS-2 – простий, бюджетний та ефективний засіб для відновлення паяльних жал. То для яких же типів жал він підходить, як працює і наскільки дієвий? Дивимось!

Youtube video

Goot ST-92: японський тримач плат зі збільшувальною лінзою

Тримач плат Goot ST-92 забезпечить вам вільні руки та цілі пальці під час паяння! А також він має збільшувальну лінзу, щоб ви заодно й очі свої поберегли. :) У наступному відео — усе про цей незамінний аксесуар для кожного майстра, який часто паяє.

Youtube video

Як допоміжне приладдя Pro’sKit полегшує паяння: від скальпеля до третьої руки

Для успішного паяння вам потрібен паяльник та/або паяльна станція, флюс, припій, змінні жала... Утім в асортименті бренду Pro’sKit точно знайдеться щось цікаве, чого ви ще не маєте. Отже, знайомтеся: допоміжне приладдя, з яким ваші проєкти з паяння стануть комфортнішими, точнішими та безпечнішими. Приємного перегляду!

Youtube video

Усі найсвіжіші новини — на нашому YouTube-каналі.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти