Озброюємо електрика! Арсенал для дрібного ремонту та роботи з мережами.

17.06.2024

Від прецизійних викруток до аналізаторів спектрів — масив щоденного робочого приладдя електрика настільки великий, що дійшов до поділу на окремі види, категорії, розділи й одиниці. Не меншою є і пропозиція ринку. Спеціалізовані магазини володіють неймовірно широким асортиментом електромонтажної продукції для роботи з напругою, силою струму, електричними сигналами й хвилями тощо.

Електрики затребувані в усіх без винятку сферах діяльності. Без них не може обійтися жоден бізнес, житловий комплекс чи урядова установа. Живлення потребують буквально всі об’єкти інфраструктури, а працювати вони можуть виключно завдяки лініям електромереж, сонячним станціям, тепло- й енергоблокам чи ГЕС.

Відтак безперебійне функціонування наших міст залежить від належної діагностики та вчасної профілактики електроустаткування. Саме тому фахівці з енергозабезпечення, як правило, озброєні потужним арсеналом приладів «на всі випадки життя». Їх сьогодні й розглянемо.

SMART-мультиметри UNI-T UT121A / UT121B / UT122: ультратонкі й автоматичні True-RMS прилади

Почнімо з відеоогляду нової серії мультиметрів UNI-T UT121A, UT121B та UT122.
Всі три новинки – ультратонкі True RMS мультиметри з 6000-розрядним дисплеєм та автоматичним вибором діапазону, функцією безконтактного виявлення напруги NCV та функцією LIVE для визначення проводів під напругою і нульових проводів.

Youtube video

Поряд із типовим набором функцій вимірювання: постійна та змінна напруга, частота змінної напруги, опір, тестування провідності кола (UT121A), ємність, частота, температура і тестування діодів (UT121B, UT122), всі три моделі можуть одночасно відображати два результати вимірювання, мають кнопкове керування замість звичного для всіх перемикача, а UT122 оснащений вбудованою літієвою батареєю із зарядкою Type-C.

Мегаомметр UNI-T UT595 – мастхев для електриків-професіоналів | Огляд і випробування функцій

Мегаомметр UNI-T UT595 – прилад, призначений для професійного використання. З його допомогою можна перевірити струм спрацьовування пристрою захисного відключення, повний опір контуру/лінії, частоту в діапазоні, цілісність опору заземлення в діапазоні, опір ізоляції та напругу змінного/постійного струму. У відеоогляді ми розповіли про комплектацію тестера та показали наочно, як він працює. Тож якщо електрика – ваше покликання та справа усього життя, ми наполегливо рекомендуємо ознайомитися з UNI-T UT595! ;)

Youtube video

Три топові набори Jakemy для ремонту електроніки: стильні, бюджетні, якісні

Jakemy – це відносно молодий китайський бренд, відомий як виробник якісних та бюджетних інструментів. Сьогодні у нас на огляді 3 його набори:
Jakemy JM-8178 26 в 1
Jakemy JM-8186 83 в 1 у чорному та білому кольорах.
Jakemy JM-8183, що містить 145 предметів і є мастхевом для кожного сервісного центру.

Youtube video

Аналізатор спектра та мереж SIGLENT SHA852A: тестуйте будь-який сигнал, будь-де, будь-коли

SIGLENT представляє нове поповнення сімейства радіочастотних мікрохвильових приладів: портативний аналізатор спектру і векторний аналізатор електричних кіл серії SHA850A. Завдяки високій продуктивності, гнучким аналітичним інструментам та комплексному портативному рішенню, SHA850A стане чудовим доповненням до польового набору будь-якого інженера-радіочастотника.

Youtube video

Базовий набір електрика від Fluke

Як дати зрозуміти, що ви – електрик, не хапаючись за мультиметр? У нашому відео саме це ми й спробуємо зробити, розповідаючи про опорний набір приладів сучасного електрика, основу основ, яка задовольнить левову частку ваших професійних потреб. Ми зібрали ідеальний набір із каталогу нашого, можливо, найулюбленішого бренду – американського Fluke.

Говоримо про найкраще застосування приладів, детальніше зупинимося саме на перевагах окремих позицій порівняно з їхніми більш поширеними та дешевшими аналогами. Лупаємо цю скалу і вже бачимо результати, адже Fluke здобуває дедалі більшу впізнаваність і популярність на українському ринку попри відносно високу вартість його продукції.

Не забувайте: якість та безпечність електровимірювального обладнання, яким ви користуєтесь у своїй роботі щодня, не може бути предметом торгу і компромісів, а ви повинні мати змогу покладатися та довіряти вашим приладам як вашим найкращим друзям. Ознайомитися з повними характеристиками приладів набору можна тут:
Тестер напруги Fluke T110
Безконтактний детектор напруги Fluke LVD2 зі світлодіодним ліхтариком
Струмовимірювальні кліщі Fluke 376

Youtube video

Підписавшись на наш YouTube-канал, ви зможете відстежувати не тільки всі новинки у світі інструментів та обладнання, а й інформацію про акції, знижки й сезонні розпродажі.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Онлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Онлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти