Як знайти та замовити товар на нашому сайті

15.12.2023

Чи траплялося вам забути, від якого саме виробника був продукт, який вам особливо сподобався? Або ж ви ще не цілком впевнені, що саме шукаєте? Або ж ви просто хочете переглянути всі можливі варіанти, щоб знайти той, який підійде вам оптимально? Можливо, у вас просто розбігаються очі і ви вагаєтеся, що обрати? З ким не траплялося!

Щоб допомогти вам зрозуміти усі нюанси пошуку на Masteram, наша пояснювальна бригада зробила коротку відеоінструкцію, яка дає відповіді практично на всі питання, які виникають у вас найчастіше, ще й з практичними прикладами!

Youtube video

Пошук серед тисяч позицій інструментів, обладнання, аксесуарів та витратних матеріалів у нашому онлайн-магазині може здаватися складним та довгим процесом. Але це лише на перший погляд. Насправді весь наш каталог ретельно структурований і впорядкований, а інформація про наявність товару оновлюється в реальному часі.

У відео відповідаємо на такі питання:

  • З чого слід починати пошук?
  • Що таке ідентифікаційний номер товару (або, як ми ласкаво називаємо його, айдішка) та як шукати за його допомогою?
  • Що таке товарна категорія та як працюють категорії?
  • Пошук за характеристиками товару та як вони дозволяють розширювати або звужувати результати пошуку?
  • Сортування товару та як воно допомагає у пошуку та виборі потрібного товару?
  • Що робити, коли ви зовсім не знаєтеся на інструментах та обладнанні, але вам все ж потрібно підібрати товар, скажімо, у подарунок?

Якщо ви не знайшли відповіді на ваше питання або ж ви потребуєте фахової консультації або поради з боку професіоналів чи, скажімо, вам потрібна допомога з вибором товару або рішенням вашої проблеми, наша служба технічної підтримки завжди рада виручити та надати вам зрозумілу та корисну консультацію.

А щоб не проґавити жодного з наших нових відео, у яких ми регулярно розповідаємо про найпопулярніші та нові товари, ділимося досвідом та відповідаємо на ваші питання, заохочуємо підписатись на наш YouTube канал!

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти