Паяльне жало Quick QSS200-0.8D
Код: 864612
Паяльне жало Quick QSS200-0.8D
Все про товар
Опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
Бренд: Quick
Офіційний дистриб'ютор
Сертифікат Quick
0.05 кг
Наявність на складі:
  • Львів
Опис
Технічні характеристики
Довжина 12 мм
Ширина 0,8 мм
Висота облудженої частини 3 мм