Паяльне жало Goot RX-85HSRT-4.5K
Код: 839798
Все про товар
Опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
Made in Japan
Бренд: Goot
Офіційний дистриб'ютор
Сертифікат Goot
Змінне паяльне жало-нагрівач типу "ніж" (14 мм, 45°, ⌀ 4,5 мм). Сумісне з паяльною станцією Goot RX-822AS. Читати далі
Разом з цим товаром купують
Опис
Особливості
  • Можливість використовувати для безсвинцевого паяння.
  • Потужний нагрівальний елемент (150 Вт) забезпечує стабільність температури.
  • Стійкість до окислення.
Технічні характеристики
Довжина 14 мм
Зріз 45°
Діаметр зрізу 4,5 мм