Котушка з кабелем для рефлектометра ORIENTEK FL-OTDR-BOX-SM10

За вашим запитом результатів не знайдено.
Код: 848276 3.5 кг
Немає в наявності
Гарантія: 12 місяць (я/ів)

Ціна скоро з'явиться
Немає в наявності
Сповістити
про наявність

Використовується в зв'язці з оптичними рефлектометрами для зведення до мінімуму впливу пускового імпульсу на точність вимірювань. Волокно: SM G652D. Довжина кабелю: 1 км.
  • Опис
  • Характеристики
  • Доставка
  • Оплата
  • Гарантія

Опис

Компенсаційна котушка для оптичного рефлектометра спеціально розроблена для використання в зв'язці з оптичними рефлектометрами, для зведення до мінімуму впливу пускового імпульсу на точність вимірювань. Компенсаційна котушка може використовуватися для встановлення та тестування оптоволоконних з'єднань, а також для калібрування.

Особливості

  • Наявність пригнічувача імпульсів, пускового контейнера і лінії затримки.
  • Водо- і пилонепроникний кейс.
  • Клапан для продування.
  • Кейс може вмістити до 2000 м оптоволокна.

Відео

Порівняльні характеристики

Модель Тип оптоволокна Довжина Конектор
Orientek FL-OTDR-BOX-SM05 SM G652D 500 м FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-SM10 SM G652D 1000 м FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-SM20 SM G652D 2000 м FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-MM05 MM (62.5/125 мкм або 50/125 мкм) 500 м FC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-MM10 MM (62.5/125 мкм або 50/125 мкм) 1000 м FC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-MM20 MM (62.5/125 мкм або 50/125 мкм) 2000 м FC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-SM705 SM G657A 500 м FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-SM710 SM G657A 1000 м FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-SM720 SM G657A 2000 м FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-OM305 OM3 500 м FC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-OM310 OM3 1000 м FC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC опція
Orientek FL-OTDR-BOX-OM320 OM3 2000 м FC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC опція

Комплектація

  • Кейс для транспортування — 1 шт.
  • Кабель — 1 шт.

Характеристики

Тип оптоволокна
  • SM G652D
Довжина
  • 1000 м

Доставка

Оплата

Гарантія

Відгуки клієнтів

comments powered by Disqus
КАТАЛОГ
Котушка з кабелем для рефлектометра ORIENTEK FL-OTDR-BOX-SM10
Котушка з кабелем для рефлектометра ORIENTEK FL-OTDR-BOX-SM10
Ціна скоро з'явиться
Немає в наявності
Сповістити
про наявність
0
Кошик
Ви ще не додали в кошик жодного товару
0 товар(ів)
грн
До кошика
Чат з продажів
  • Русский не в мережі
  • Українська не в мережі
  • Технічна підтримка не в мережі
  • Сервісний центр
Є питання?
Відповімо якнайшвидше
Зворотний дзвінок