Компенсаційна котушка для оптичного рефлектометра (2000 м)

Код: 841574
Компенсаційна котушка для оптичного рефлектометра (2000 м)
Все про товар
Опис
Характеристики
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
8200.00 грн
Сповістити
про наявність
Все про товар
3 кг Гарантія: 12 місяців
Використовується в зв'язці з оптичними рефлектометрами для зведення до мінімуму впливу пускового імпульсу на точність вимірювань.
8200.00 грн
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
Порівняти
Порівняти
8200.00 грн
Сповістити
про наявність
Опис

Компенсаційна котушка для OTDR спеціально розроблена для використання в зв'язці з оптичними рефлектометрами, для зведення до мінімуму впливу пускового імпульсу на точність вимірювань. Компенсаційна котушка може використовуватися для встановлення та тестування оптоволоконних з'єднань, а також для калібрування.

Особливості

  • Наявність пригнічувача імпульсів, пускового контейнера і лінії затримки.
  • Водо- і пилонепроникний кейс.
  • Клапан для продування.
  • Кейс може вмістити до 2000 м оптоволокна.

Відео

Youtube video

Технічні характеристики

Тип оптоволокна одномодове (G.652.D)
Макс. довжина 2000 м
Конектор SC/APC-SC/APC
Типові втрати
Габарити 238 × 141 × 66 мм
Матеріал поліпропілен
Вага 0,75 кг (без волокна)

Комплектація

  • Кейс для транспортування (1 шт.)
  • Кабель (1 шт.)
Читати далі
Опис

Компенсаційна котушка для OTDR спеціально розроблена для використання в зв'язці з оптичними рефлектометрами, для зведення до мінімуму впливу пускового імпульсу на точність вимірювань. Компенсаційна котушка може використовуватися для встановлення та тестування оптоволоконних з'єднань, а також для калібрування.

Особливості

  • Наявність пригнічувача імпульсів, пускового контейнера і лінії затримки.
  • Водо- і пилонепроникний кейс.
  • Клапан для продування.
  • Кейс може вмістити до 2000 м оптоволокна.

Відео

Youtube video

Технічні характеристики

Тип оптоволокна одномодове (G.652.D)
Макс. довжина 2000 м
Конектор SC/APC-SC/APC
Типові втрати < 0,5 дБ, 1310 нм
Габарити 238 × 141 × 66 мм
Матеріал поліпропілен
Вага 0,75 кг (без волокна)

Комплектація

  • Кейс для транспортування (1 шт.)
  • Кабель (1 шт.)
Характеристики
Тип оптоволокна
  • SM G652D
Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Технічна підтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Технічна підтримка Офлайн
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Технічна підтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти