Обладнання UNI-T офіційно на ринку України

16.11.2012

До недавнього часу на ринку сертифікованого вимірювального обладнання України були представлені виключно європейські та американські виробники вищого цінового діапазону. Нам хотілося б ближче познайомити читачів з продукцією компанії Uni-Trend Group Limited,більш відомої на ринку України під торговою маркою UNI-T. Завдяки вимірювальним приладам цієї китайської компанії тепер будь-яке підприємство, для якого не в останню чергу важливі атестація та повірка обладнання відповідними службами, буде мати більш широкий вибір в середньому ціновому сегменті.

Можна сміливо сказати, що однією з головних новин 2012-го року на ринку контрольно-вимірювальних приладів України стало те, що наприкінці травня на засіданні науково-технічної метрологічної комісії до державного реєстру ЗВТ було внесено вимірювальне обладнання торгової марки UNI-T серії UTM, а саме: осцилографи, струмовимірювальні кліщі, а також цифрові мультиметри та генератори сигналів.

Измерительное оборудование UNI-T

Компанія Uni-Trend Group Limited розпочала свою діяльність у далекому 1988 році, і на сьогоднішній день її виробничі потужності здатні випускати до 3 млн. одиниць продукції щорічно. У співпраці з американською корпорацією Fluke наприкінці дев'яностих компанія Uni-Trend освоїла випуск цифрових мультиметров, що відповідають найвищим вимогам до вимірювальної техніки. Сучасний дизайн, точність, надійність, протиударні корпуси, якісні дисплеї і багато іншого – ось характерні особливості більшості вимірювальних приладів UNI-T.

Говорячи про цього виробника, не можна не відзначити той факт, що на сьогоднішній день компанія Uni-Trend Group Limited представлена більш ніж в 90 країнах світу. Як свідчить офіційна статистика компанії, група займає третину китайського ринку вимірювального обладнання і входить в десятку найбільших світових виробників вимірювальних приладів. Виробничі потужності компанії включають три інженерно-технічних центри, розташованих на території Китаю, а також дві виробничі бази і три додаткових заводи, які спеціалізуються на приладах сегментів high-end і mid-end.

Измерительное оборудование UNI-T

Інфраструктура китайського виробника дійсно вражає, про що свідчать виключно позитивні відгуки співробітників ННЦ Інститут Метрології, які відвідали заводи Uni-Trend для проведення державних приймальних випробувань. Комісія з Інституту Метрології зазначила сучасне технічне оснащення виробничих ліній, а також відповідність усім вимогам безпеки виробничого процесу. До того ж у 2012-му році компанія Uni-Trend відкрила новий завод, який вражає не тільки своїми розмірами, але й технічним оснащенням. Виробнича лінія нового заводу укомплектована високоефективним японським обладнанням, яке дозволяє за лічені місяці розробляти, тестувати і запускати у виробництво абсолютно нові типи вимірювальних приладів.

Измерительное оборудование UNI-T

Враховуючи все вищесказане, варто відзначити і те, що китайська компанія не збирається зупинятися на досягнутому. У майбутньому Uni-Trend Group буде і далі дотримуватися свого курсу на розвиток. Бренд UNI-T планує розширюватися за рахунок нових типів вимірювальних приладів, а також нових моделей вже існуючого обладнання, яке добре зарекомендувало себе серед користувачів. Для досягнення цієї мети компанія буде не тільки розширювати асортимент, а й розвивати виробничі потужності, а також укладати нові партнерські і дистриб'юторські угоди.

Магазин інструментів Masteram є ексклюзивним дистриб'ютором продукції Uni-Trend на території України. Такий статус компанія отримала за всебічну допомогу з сертифікацією і внесенням вимірювальних приладів до державного реєстру ЗВТ України.

Сертификат эксклюзивного дистрибьютора UNI-T

До цього моменту, напевно, кожен читач вже поставив собі питання: «Для чого взагалі потрібно внесення до держреєстру ЗВТ?». У сертифікованих вимірювальних приладів є відразу декілька переваг як для дистриб'юторів, так і для споживачів, а саме: вимірювальні прилади, внесені до держреєстру, відповідають заявленим параметрам, так як весь виробничий цикл успішно пройшов державні приймальні випробування, які проводилися українськими метрологами. До того ж, такі прилади не вимагають обов'язкової метрологічної атестації, а лише щорічної повірки (для тих підприємств, для яких такі повірки ЗВТ необхідні).

Незважаючи на те, що сертифіковані прилади UNI-T на нашому ринку присутні не так давно, вже можна сміливо заявити, що в Україні таке обладнання дуже затребуване. Ці прилади істотно виграють у ціні в порівнянні з більш дорогими брендами, практично не поступаючись їм в якості. Тому, як стверджує продукт-менеджер з маркетингу і стратегії Магазину інструментів Masteram Олександр Жураковський, всього за чотири місяці обсяги продажів збільшилися більш ніж у три рази. Можна відзначити зростання зацікавленості навчальних закладів, науково-дослідних лабораторій, підприємств, у яких налагоджено виробництво на території України, державних структур та організацій, які надають контрольно-вимірювальні послуги. Не варто також забувати про партнерів і численних дилерів, які, до слова, сприйняли цю новину дуже позитивно.

Измерительное оборудование UNI-T

У найближчих планах виробника і нашого магазину - подальше розширення асортименту і просування бренду UNI-T на ринку контрольно-вимірювальних приладів України. Для досягнення поставлених цілей планується внесення до держреєстру також і інших типів вимірювальних приладів: пірометрів, далекомірів, тахометрів і різноманітних калібраторів.

У наступних статтях ми вже більш детально напишемо про самі прилади, моделі і характеристики обладнання. А розповісти тут є про що, оскільки в асортименті UNI-T присутні стаціонарні та портативні осцилографи чотирьох серій із смугою пропускання від 20-ти до 300 МГц, а також понад 70 моделей мультиметрів і струмовимірювальних кліщів.

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти