Rigol – шлях до успіху

29.11.2012

Ринок високоточного електронного обладнання стрімко зростає і розширюється для відповідності вимогам різних сфер світового ринку. Останні десятиліття внесли безліч інновацій в галузь вимірювальних приладів. З розвитком технологій і виробництва, збільшилася і конкуренція в цій сфері. На ринок впевнено вийшли прогресивні бренди, здатні потіснити відомих і надійних світових виробників. Ми хочемо познайомити вас з одним з таких брендів – Rigol,

який вже зміцнив свої позиції на світовому ринку вимірювальної техніки, і зберігає статус перспективного бренду зі швидкими темпами розвитку.

RIGOL – Beyond Measure

RIGOL Technologies, Inc. – одна зі світових компаній-виробників вимірювального обладнання. Заснована ще в 1998-му році, компанія спеціалізується в розробці, виробництві та реалізації широкого асортименту пристроїв для електронних вимірювань та хімічного аналізу, а також на дослідницькій діяльності та інноваційних технологіях. Розробки RIGOL знайшли широке застосування серед інженерів і технічних фахівців, використовуються в промисловості, для ремонту та обслуговування, в дослідницьких цілях, а також в освітніх цілях. Асортимент товарів включає цифрові запам'ятовуючі осцилографи, генератори сигналів, цифрові мультиметри, аналізатори спектру, цифрові програмовані блоки живлення.

Продукція Rigol пропонує високу працездатність, порівнянну з продуктами брендів-лідерів, при помірній ціні. Цей китайський виробник не тільки зміг зайняти одну з ключових позицій в Азії, але й успішно поширює і просуває широкий спектр своєї продукції на європейському і американському ринках.

Стандарти і сертифікація

RIGOL Technologies володіє сертифікатами Системи контролю якості ISO9001:2000 і Системи екологічного контролю ISO14001:2004, всі продукти Rigol сертифіковані і мають маркування CE (Стандарт якості і безпеки Європейського Союзу) і TUV (стандарти IEC, VDE, безпеки ЄС). Це сертифікована в Китаї Національна компанія з хай-тек та інноваціq, Технологічний центр місцевих підприємств, а також єдина в Азії лабораторія стандарту LXI (LAN eXtensions for Instrumentation) класу С. Торгова марка RIGOL зареєстрована в Китаї, Сполучених Штатах Америки, Японії, країнах Мадридсько] угоди та ін. – всього в більш ніж 90 країнах і регіонах по всьому світу.

Виробничі потужності і співпраця

Штаб-квартира Rigol в США

Виробничі площі RIGOL включають територію площею в 800 000 квадратних футів в Пекіні і 300 000 квадратних футів будівель в Сучжоу (Китай). Крім штаб-квартири в Пекіні та виробничої бази в Сучжоу, міжнародна діяльність компанії підтримується офіційними представництвами в Америці (Клівленд, Огайо, США) і Європі (Мюнхен, Німеччина), а також більш ніж 150 дистриб'юторами та представниками. RIGOL надає високоякісні товари та послуги в більш ніж 60 країнах / регіонах на шести континентах.

Відділ електронних вимірювань компанії RIGOL Technologies активно працює над розробкою сучасних рішень для відповідності вимогам різних сегментів світового ринку. Головними з них є: інжиніринг і освіта, виробництво, автомобільний і промисловий контроль, трансляція і бездротові технології.

Серед клієнтів, що користуються продукцією Rigol, цілий ряд відомих світових установ, компаній і брендів, а саме: Analog Devices, Inc. (США), National Semiconductor (США), Phillips, Hitachi, Siemens, Huawei, Mitsubishi Electric, Audi, Гарвардський університет, Массачусетський технологічний інститут (США), Національний інститут стандартів і технологій (США), і багато інших.

Розробки компанії

1999

 • Був виготовлений перший віртуальний цифровий запам'ятовуючий осцилограф Rigol RVO2100.

2002

 • Rigol розробили цифрові запам'ятовуючі осцилографи серії DS3000, які були першим масовим виробництвом ЦЗО в Китаї.

2004

 • Були представлені цифрові запам'ятовуючі осцилографи серії Rigol DS5000. Вперше функціональні характеристики осцилографів випущених невеликою китайською компанією були порівнянні з характеристиками товарів відомих брендів.

2006

RIGOL DM3058
 • Rigol почали розробку цифрових мультиметрів і представили нову серію Rigol DM3000 Series – перший китайський 6 ½ цифровий мультиметр.
 • Випущені генератори сигналів серії Rigol DG2000.
 • Випущені генератори сигналів серії Rigol DG3000.
 • Нова серія цифрових запам'ятовуючих осцилографів Rigol DS1000C/CD з наявністю USB-інтерфейсу.

2007

RIGOL DS1102CA
 • Випущені генератори сигналів серії Rigol DG2000.
 • З'явилися цифрові запам'ятовуючі осцилографи серії Rigol DS1000E, які потім стали світовим бестселером у своєму класі.
 • Вийшла серія цифрових запам'ятовуючих осцилографів Rigol DS1000CA, які були першими китайськими осцилографами із смугою пропускання 300 МГц і частотою дискретизації 2 Гвиб/сек.

2008

 • Інтенсивна науково-дослідна діяльність дала Rigol можливість випускати обладнання стандарту LXI.
 • Цифрові запам'ятовуючі осцилографи серії Rigol DS1000B стали першими чотириканальними китайськими осцилографами і першими китайськими осцилографами з підтримкою LXI.

2009

RIGOL DP1308A
 • Випущена серія високошвидкісних осцилографів – Rigol DS6000. Осцилографи володіли інноваційним для цього класу пристроїв дизайном. RIGOL став п'ятою в світі компанією здатною запропонувати прилади такої працездатності.
 • Компанія почала випуск блоків живлення з Програмованого джерела постійного струму Rigol DP1308A.
 • Розроблено аналізатори спектру серії Rigol DSA1000.

2010

 • Зроблено новий 6 ½ цифровий мультиметр – Rigol DM3068.
 • Діапазон генераторів сигналів був розширений наступною серією Rigol DG5000.
 • Випущено програмоване джерело живлення Rigol DP1116A.

2011

Rigol DSA815
 • Виготовлені генератори сигналів серії Rigol DG4000.
 • Свіжа серія осцилографів Rigol DS4000 стала новим бестселером.
 • Серія аналізаторів спектру серії Rigol DSA800.

2012

... та очікується більше новинок!

Компанія відзначена безліччю нагород у сфері інновацій і якості. У 2011 році, RIGOL Technologies отримала одну з нагород R&D 100 Awards, які також називають «Оскарами у сфері інновацій», за розробку Цифрового осцилографа RIGOL DS6104.

RIGOL Technologies планує подальше просування свого бренду на світовому ринку. У компанії постійно ведеться науково-дослідна та інноваційна діяльність.

Ви можете вибрати необхідний вам товар з широкого асортименту цифрових осцилографів, цифрових мультиметрів, генераторів сигналів, аналізаторів спектру, цифрових блоків живлення і замовити їх в нашому інтернет-магазині.

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти