ТОП 10 інструментів FLUKE для встановлення та обслуговування сонячних електроустановок

Сонячна енергетика – саме той вид електрогенерації, який зараз демонструє чи не найстрімкіший розвиток. Галузь та підприємства, що обслуговують її в частині послуг та супутнього апаратного і програмного забезпечення, вдосконалюються та впроваджують інновації блискавичними темпами. Технічному персоналу та керівникам, які працюють у цій галузі, необхідно бути в курсі змін, щоб залишатися прибутковими впродовж усього циклу експлуатації сучасних сонячних електростанцій – від встановлення до усунення несправностей.

Використання True RMS струмовимірювальних кліщів Fluke 393 FC CAT III 1500 В для роботи на сонячних електроустановках в польових умовах

Зміст

Основні інструменти для роботи на сонячних електроустановках

Наявність правильних інструментів під рукою допоможе вам налагодити роботу та підтримувати системи в робочому стані, а в перспективі – навіть підвищити ваші загальні спроможності, що створить умови для зростання прибутковості.

FLUKE рекомендує почати з базового набору інструментів для встановлення сонячних електроустановок, щоб бути підготовленими до всіх можливих ситуацій, які можуть виникати у вашій роботі.

True RMS струмовимірювальні кліщі FLUKE 393 FC

FLUKE 393 FC дозволяє перевірити наявність навантаження постійного та змінного струму, напруги, провідність електричного кола; вимірює напругу до 1500 В постійного струму в розподільних коробках, інверторах, вимикачах та роз’єднувачах, а також вимірює навантаження та лінійну частоту в електричних колах.

Тестер освітленості FLUKE IRR1-SOL

FLUKE IRR1-SOL вимірює рівень сонячної освітленості, який використовується для розрахунку загальної енергії, ефективності та розміщення сонячних електроустановок.

Цифровий мультиметр FLUKE 87V MAX

FLUKE 87V MAX дозволяє миттєво перевірити напругу в середовищах змінного та постійного струму або фантомні напруги. Чудово підходить для встановлення та усунення несправностей у розподільчих коробках та інверторах.

Тестер ізоляції FLUKE 1587 FC

FLUKE 1587 FC призначений для вимірювання опору ізоляції та проведення точкових та планових перевірок та випробувань на пробій. Використовується на розподільчому обладнанні, провідниках та кабелях.

Інфрачервоний тепловізор FLUKE Ti480 PRO

FLUKE Ti480 PRO виявляє гарячі точки в електричних панелях та розподільчих щитах, а також використовується для моніторингу рівня охолоджувальної рідини, наприклад, діелектричної трансформаторної оливи.

Портативний аналізатор потужності FLUKE Norma 6004

FLUKE Norma 6004 призначений для проведення високоточних вимірювань на інверторах. Дозволяє вимірювати 1500 В постійного струму і 1000 В змінного струму за допомогою одного портативного інструменту для використання у польових умовах.

Тестер заземлення FLUKE 1625-2

FLUKE 1625-2 дозволяє підтвердити відповідність опору заземлення вимогам безпеки та справність системи заземлення.

Акумуляторний аналізатор FLUKE BT521

FLUKE BT521 призначений для проведення вимірювань на стаціонарних батареях всіх типів.

Інфрачервоний термометр FLUKE 64 MAX

FLUKE 64 MAX дозволяє миттєво проводити вимірювання температури з високою точністю, безконтактні вимірювання з сигналізацією високого і низького рівня для швидкого відображення результатів вимірювань поза встановленими межами.

Діелектричні ручні інструменти FLUKE

Набір діелектричних інструментів FLUKE IKST7 призначений для роботи з компонентами під напругою до 1000 В змінного струму і 1500 В постійного струму. Становлять критично важливу складову у дотриманні рекомендацій з безпеки.

FLUKE для сонячних станцій

Додаткові інструменти для сонячних енергоустановок

  • Аналізатор якості електроенергії FLUKE 1770 Series
  • Кабельно-мережевий тестер FLUKE Networks LinkIQ™
  • Прецизійний акустоскоп FLUKE ii910
  • Професійний рюкзак для інструментів FLUKE Pack30

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти