Лінійка вимірювальних приладів Accta

11.08.2021

Вже багато років компанія Masteram представляє продукцію відомих зарубіжних виробників вимірювальної техніки. За ці роки вдалося непогано вивчити ринок та реальні потреби користувачів. Саме тому вимірювальне обладнання було визнано напрямом, в якому команда Masteram та її власний бренд Accta можуть запропонувати споживачам дещо нове й корисне. Читайте далі, щоб дізнатися, що саме ми маємо на увазі.

Зміст

Вимірювальні прилади Accta

Accta вимірювальне обладнання

Компанія вже вирішувала подібне амбітне завдання: в Україні було налагоджено виробництво обладнання для ремонту та обслуговування електроніки. Шлях, який був пройдений від ідеї до її реалізації, виявився непростим, однак результатом залишилися задоволені як розробники, так і споживачі.

Станом на сьогодні налагоджено випуск низки моделей термоповітряних паяльних станцій Accta і проводяться розробки нового перспективного обладнання. Бренд успішно конкурує з визнаними виробниками, забезпечуючи якість та надійність за помірну ціну.

Пам’ятаючи про зусилля та час, витрачені на запуск виробництва лінійки паяльних станцій, інтернет-магазин Masteram вирішив максимально скоротити шлях від ідеї до споживача. Ми розмістили замовлення на випуск мультиметрів та струмовимірювальних кліщів на виробничих лініях одного з наших партнерів, який відомий як надійний постачальник якісних та недорогих вимірювальних приладів. Дослідні зразки успішно пройшли випробування і метрологічну повірку в лабораторії в Україні. Після цього було прийнято рішення про виробництво вимірювальних приладів під брендом Accta.

Сьогодні лінійка складається з 11 моделей. Саме час познайомитися з ними дещо ближче.

Цифрові мультиметри

Умовно мультиметри бренду можна розділити на наступні групи:

  • прилади для домашнього використання, навчання, хобі;
  • прилади загального призначення, для обслуговування побутових приладів та електроніки;
  • професійні мультиметри з розширеним набором функцій.

Accta AT-110

Цей мініатюрний прилад зацікавить кожного, хто бере його в руки. При цьому не слід недооцінювати його реальні робочі характеристики: точності та широкому спектру можливостей цього малюка можуть позаздрити солідні прилади багатьох виробників.

Мультиметр вимірює змінну та постійну напругу, опір, ємність, частоту, а також виконує перевірку напівпровідникових діодів та світлодіодів, провідності електричного кола, а також визначає прогальність (коефіцієнт заповнення).

Якщо ви забудете вимкнути прилад, через 15 хвилин бездіяльності спрацює автовимкнення. Ще одна цікава особливість – захисний футляр приладу можна закрити лише в тому випадку, коли поворотний перемикач встановлений в положення OFF. Це додатково захищає Accta-110 від передчасного розряду батарей. Живлення здійснюється за допомогою двох елементів типу ААА (у комплекті).

Мультиметр приємно дивує якістю збірки та неймовірною для такого маленького приладу точністю: погрішність вимірювань дослідних зразків виявилася нижчою від заявленої виробником.

Мультиметр Accta-110 стане у пригоді тим, хто потребує додаткового компактного приладу, який не займатиме багато місця в сумці, кишені або в бардачку автомобіля. Він також, поза сумнівом, сподобається тим, хто лише починає займатися технічною творчістю.

Accta AT-130

За своїми технічними характеристиками недорогий мультиметр Accta-130 з живленням від батареї 9 В (6F22) схожий на безліч інших бюджетних приладів, але при цьому він запам’ятовується завдяки продуманому оригінальному дизайну та хорошому контрастному дисплею з досить великими цифрами.

За допомогою цього мультиметра можна вимірювати змінну та постійну напругу до 600 В, опір до 20 МОм, перевіряти провідність кола, а також протестувати діоди. Прилад вимірює постійний струм до 10 А, при цьому передбачений захист входів від перевантаження за допомогою запобіжників. Зрозуміло, цим захистом краще не зловживати, а виконувати вимірювання слід максимально акуратно.

Можливостей цього приладу більш ніж достатньо для того, щоб, наприклад, перевірити справність побутових електроприладів, визначити наявність напруги в розетці або на клемах подовжувача, знайти обрив у кабелі, виявити “пробитий” діод в схемі.

Недорогий та добротний мультиметр Accta AT-130 стане надійним помічником домашнього майстра і не змушуватиме вас жалкувати за даремно витраченими коштами, оскільки відпрацьовує свою вартість на 100%.

Accta AT-180

Мультиметр Accta AT-180 (True RMS) з розширеним набором функцій та функцією автоматичного вибору діапазону вимірює змінну та постійну напругу, струм, частоту, опір, ємність конденсаторів, провідність кола, а також тестує напівпровідникові діоди та вимірює температуру за допомогою термопари. Крім стандартного поворотного перемикача, мультиметр має додаткові 4 кнопки:

  • SELECT – перемикання функцій;
  • RANGE – вибір межі вимірювань;
  • REL (Hz/Duty) – режим відносних вимірювань;
  • HOLD – фіксація даних.

За допомогою кнопки SELECT можна перемикатися між вимірюваннями постійної або змінної напруги, задавати шкалу (Цельсій або Фаренгейт) при вимірюванні температури, обирати режим перевірки провідності кіл або діодів.

Натискання RANGE дозволяє встановлювати межу вимірювання вручну, а утримування цієї кнопку дозволяє повернутися до автоматичного вибору межі.

Кнопка REL (Hz/Duty) переводить мультиметр у режим відносних вимірювань, а перемикання поворотного перемикача в положення Hz/Duty дозволяє перемикатися між вимірюванням частоти/прогальності.

Кнопка HOLD використовується для фіксації значення, яке відображаються на дисплеї. Accta-180 має широкий функціонал, характерний для мультиметрів вищого цінового діапазону, що робить цей прилад, можливо, одним з найкращих у лінійці за співвідношенням ціна/можливості.

Accta AT-201

Мультиметр Accta-201 з живленням від батареї 9V (6F22) вимірює постійну та змінну напругу, постійний струм, опір, тестує діоди. Ручний вибір діапазону вимірювань гарантує гарну чутливість та швидкість реагування приладу. Ці характеристики цінуються багатьма фахівцями, для яких мультиметр – один з головних робочих інструментів.

Цікава особливість Accta AT-201 – можливість тестувати рівень заряду батарей (гальванічних елементів) напругою 1,5, 9, 12 В. У цьому режимі мультиметр працює як навантажувальна вилка, яка “підвантажує” батарею, і якщо заряд елемента вичерпано, напруга буде нижче номінальної. Отримати об’єктивні результати під час оцінки стану батарей за допомогою вольтметра доволі складно, оскільки навіть розряджена батарея може вказувати паспортну напругу на полюсах.

Якщо у вас на господарстві є багато пристроїв з живленням від батарейок, недорогий та “моторний” мультиметр Accta-201, поза сумнівом, стане вам у великій пригоді.

Accta AT-205

Наступна модель серії, мультиметр Accta-205 (живлення від двох батарей ААА) цікавий тим, що це – один з найдоступніших на ринку приладів True RMS. Це мультиметр з ручним вибором меж вимірювань, який може вимірювати змінну та постійну напругу до 600 В, змінний та постійний струм до 10 А, опір, ємність конденсаторів до 2000 мкФ, частоту до 2 МГц, тестувати діоди та перевіряти провідність кола. У мультиметрі передбачена функція утримування даних HOLD, а також підсвічування дисплея (активується тривалим натисканням кнопки HOLD).

Приємний бонус, який, до речі, наявний і в інших мультиметрах Accta, – автоматичне вимикання живлення після 15-30 хвилин бездіяльності. Серед безперечних переваг приладу – низька похибка вимірювань, висока швидкість спрацьовування, міцний компактний корпус зі зручною підставкою.

Accta AT-280

Цей професійний мультиметр має найбільш широкий набір функцій у лінійці вимірювальних приладів Accta: AT-280 вимірює змінну (до 750 В) та постійну (до 1000 В) напругу, змінний та постійний струм до 20 А (передбачений захист входів запобіжниками), опір, ємність конденсаторів, частоту (до 20 МГц), температуру за допомогою зовнішньої термопари (у комплекті), провідність кола, а також тестує напівпровідникові діоди та транзистори. Слід зазначити, що в цьому мультиметрі доступна така загалом рідкісна функція, як вимірювання індуктивності (до 20 Гн).

У приладі передбачено режим відносних вимірювань REL, а також функція фіксації пікових значень MAX/MIN. Найближчих конкурентів цього True RMS мультиметра інших виробників фактично можна перелічити на пальцях однієї руки, але при цьому їхня вартість в 2-3 рази вища.

Усе це робить Accta-280 одним з найпривабливіших приладів серед усієї лінійки вимірювального обладнання бренду і одним з найкращих бюджетних мультиметрів на ринку.

Accta AT-290

Зовні цей мультиметр практично не відрізняється від свого побратима, моделі AT-280: у нього такий же міцний і надійний корпус, великий РК-дисплей зі світлодіодним підсвічуванням, широкий функціонал та висока точність вимірювань. Accta-290 вимірює змінну та постійну напругу (до 750 В і до 1000 В), змінний та постійний струм до 20 А (передбачений захист запобіжниками), опір до 2 МОм. Мультиметр тестує напівпровідникові діоди та біполярні транзистори, визначає провідність кола, вимірює ємність конденсаторів. Крім цього, до нього можна під’єднати зовнішню термопару та вимірювати температуру.

Це професійний True RMS мультиметр, який впевнено працює з перемінною напругою частотою до 1000 Гц. Прилад добрий тим, що, з одного боку, в ньому немає нічого зайвого, а з іншого – є все необхідне для комфортної щоденної роботи. Це надійний мультиметр з повним набором базових функцій, низькою похибкою вимірювань та високим ступенем захисту. Швидке спрацьовування, зручне зчитування інформації з дисплея під будь-яким кутом – це саме те, на що звертають увагу професіонали.

Струмовимірювальні кліщі

Accta AT-600

У цій серії випускаються дві моделі – Accta AT-600A та Accta AT-600C. Зовні прилади практично не відрізняються, однак відмінності між ними доволі значні.

Молодша модель, Accta-600A – це True RMS струмовимірювальні кліщі, які вимірюють лише змінний струм (до 600 А). Крім цього, прилад дозволяє вимірювати змінну та постійну напругу до 600 В, опір (до 20 МОм), ємність конденсаторів (до 1000 мкФ). За допомогою кліщів можна тестувати діоди та визначати провідність кіл.

Струмовимірювальні кліщі Accta-600C – це True RMS прилад, який вимірює змінний та постійний струм до 600 А. Кліщі мають вищу розрядність (3999) у порівнянні з їхнім молодшим побратимом (1999). На додаток до можливостей молодшої моделі, AT-600C вимірює частоту змінної напруги (до 10 МГц). В обох моделях передбачена функція NCV – безконтактне визначення наявності змінної напруги у провідниках. Крім поворотного перемикача, на корпусі розташовані три кнопки:

  • SELECT – перемикання функцій;
  • HOLD/BL – фіксація даних/підсвічування;
  • REL – режим відносних вимірювань.

Accta AT-1000

Серія струмовимірювальних кліщів Accta AT-1000 призначена винятково для професійного використання. Ці прилади постачаються в акуратному та зручному футлярі, що суттєво спрощує їхнє зберігання і транспортування.

Кліщі Accta AT-1000 вимірюють як змінний, так і постійний струм, при цьому верхня межа вимірювань електричного струму – 1000 А. Очевидно, в побуті такі значення споживаного струму взагалі не зустрічаються.

Обидві моделі вимірюють змінну та постійну напругу, опір, частоту та прогальність, ємність конденсаторів, дозволяють виконувати перевірку кіл, тестування напівпровідникових діодів, мають режим відносних вимірювань та фіксації даних.

Ключова відмінність між приладами Accta AT-1000A та Accta AT-1000E полягає в тому, що модель AT-1000E – це струмовимірювальні кліщі True RMS класу. Це особливо важливо для фахівців, які обслуговують сучасні виробничі комплекси та офісні будівлі. Ці прилади дозволяють точніше визначити реальне споживання електроенергії нелінійними навантаженнями.

Багаторічний досвід компанії Masteram та щоденне спілкування з великою кількістю як професіоналів, так і любителів, дозволили запустити лінійку надійних, практичних і недорогих мультиметрів. Вимірювальні прилади Accta – це раціональний баланс ціни, якості та функціональності. Спостерігаючи за стабільним зростанням популярності бренду і отримуючи безліч позитивних відгуків від покупців, ми переконалися в тому, що зробили правильний крок, давши клієнтам можливість обирати гідну якість за помірну ціну.

Подобаються наші статті? Тоді ви заціните і відео на цю тему!

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти