Прилади UNI-T у кадрі: четвірка відеооглядів

24.11.2020

До нас в об'єктив потрапило кілька цікавих приладів від одного з найвідоміших виробників інструментів – UNI-T. Тож цього разу показуємо та розповідаємо про особливості надійних та якісних метеостанцій, мультиметрів та одного тестера напруги.

Бажаємо вам приємного перегляду та нагадуємо підписатись на наш канал в YouTube – там ще більше запитань, відповідей та відеооглядів!

Метеостанції UNI-T A12T та A13T

Компактні, стильні та точні метеостанції, які дозволяють відстежувати температуру та вологість повітря. З ними ви легко створите комфортний клімат вдома, в офісі, а також у нежитлових приміщеннях.

Youtube video

Мультиметр-тестер UNI-T UT116A

Компактний мультиметр-пробник з широким функціоналом та можливістю автоматичного визначення типу компонента. З ним ви зможете виміряти постійну напругу, опір, ємність, а також протестувати діоди та перевірити провідність електричного кола.

Youtube video

Мультиметри UNI-T UT890C / UT890D+

Порівняльний відеоогляд двох цифрових мультиметрів UNI-T – UT890C та UT890D+. Тут ми розповіли про основні характеристики та можливості цих приладів, щоб вам було легше зробити правильний вибір :)

Youtube video

Тестер напруги UNI-T UT22B-EU

Батарейки більше не потрібні! Якщо ви маєте цей безпечний, міцний та точний тестер напруги, який працює без елементів живлення.

Youtube video

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Технічна підтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Технічна підтримка Офлайн
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Технічна підтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти