Сонячна енергетика: робоче обладнання та поради експерта

19.03.2024

Сонячна енергетика — це майбутнє, про яке варто замислитися вже сьогодні. Чому?
Тому що Сонце є безперервним джерелом енергії, яке не вичерпується і не шкодить навколишньому середовищу, а виробництво електрики за допомогою сонячних панелей не супроводжується викидами CO2. Відтак сонячна енергія допомагає зменшувати вуглецевий слід та забруднення повітря, сприяючи боротьбі зі зміною клімату.

Лінійка приладів FLUKE SMFT-1000 для обслуговування сонячних електроустановок. Презентація

Лінійка SMFT-1000 призначена для спеціалістів, які мають справу з фотоелектричними установками, зокрема, надають послуги зі встановлення, введення в експлуатацію та технічного обслуговування систем, що працюють при напрузі 1000 В постійного струму.

Усі прилади доповнюють один одного як один комплект для оптимального супроводу процесів обслуговування сонячних електроустановок. У лінійку входять:

  • Тестер освітленості Fluke IRR2-BT. Виконує вимірювання інтенсивності світлового потоку та температури, підтримує бездротовий обмін даними із SMFT-1000 через Bluetooth для швидшої та ефективнішої роботи.
  • Струмовимірювальні кліщі змінного/постійного струму Fluke i100 — потужні кліщі для сонячних електроустановок, призначені для швидкого та безпечного вимірювання напруги й струму, забезпечуючи точні результати вимірювань без контакту з високовольтним провідником.
  • Багатофункційний тестер Fluke SMFT-1000 — новий комплексний інструмент для тестування фотоелектричних електроустановок забезпечує аналіз вольт-амперної характеристики й робочих параметрів фотоелектричної системи та відповідає стандарту IEC 62446-1. Прилад є універсальним рішенням для тестування та дозволяє контролювати робочі властивості й безпеку ФЕ-системи, підвищувати продуктивність, а також забезпечує винятковий досвід роботи для користувача.
Youtube video

Тестер освітленості FLUKE IRR1-SOL для обслуговування сонячних панелей або фотоелектричних систем

Незалежно від того, проводите ви обстеження, встановлення, технічне обслуговування чи перевірку сонячних панелей або ФЕ-систем, тестер освітленості Fluke дозволяє вам вимірювати одразу 4 важливих параметри.

За допомогою люксметра Fluke ви можете виконувати миттєві вимірювання інтенсивності світлового потоку у ватах на квадратний метр, а також легко та швидко вимірювати температуру навколишнього середовища на панелі.

Fluke IRR1-SOL – єдиний тестер, який може вимірювати температуру без зовнішнього давача. Для цього використовується інноваційний вбудований провідниковий сенсор температури. Передбачено також зовнішній температурний сенсор, що забезпечує підвищену точність вимірювання.

Вбудований компас дає змогу вимірювати та документувати орієнтацію даху або ділянки. Сенсор нахилу дозволяє визначати кут нахилу сонячної панелі під час огляду, встановлення або налаштування.

Тестер Fluke – надійний, міцний, компактний і має ергономічну конструкцію, завдяки якій він зручно поміщається у вашій руці. Висококонтрастний РК-дисплей з великими читабельними цифрами дозволяє легко роздивитися показання навіть при яскравому сонячному світлі.

У комплекті зручний чохол для носіння та плечовий ремінь. Таким чином, ви можете вимірювати всі ключові фотоелектричні характеристики, необхідні для встановлення, обстеження та аналізу роботи ФЕ-систем за допомогою одного простого у використанні приладу.

Youtube video

FLUKE SMFT-1000: тестер-аналізатор для сонячних електроустановок: комплексне рішення для вимірювання

Зі зростанням значення сонячної енергетики й кількості сонячних електроустановок у світі та, ми переконані, також в Україні у майбутньому, зростає й потреба в обладнанні для таких систем. Одним з таких приладів є багатофункціональний тестер Fluke SMFT-1000.

Це акумуляторний аналізатор для тестування та обслуговування сонячних електроустановок. Fluke SMFT-1000 є комплексним рішенням для вимірювання параметрів мережевих фотоелектричних систем. Прилад може вимірювати зокрема опір (у т.ч. опір ізоляції), полярність, вольт-амперну характеристику, напругу холостого ходу (VOC) до 1000 В постійного струму та струм короткого замикання (ISC) до 20 А постійного струму на ФЕ-модулях та дозволяє порівнювати результати вимірювань вольт-амперної характеристики (ВАХ) на місці з даними про ВАХ виробника.

Youtube video

«Ми буквально встановлюємо стандарти»: що приваблює інженерів в галузі відновлюваної енергетики?

Чому провідний інженер вважає сонячну енергетику привабливою галуззю? Дивіться в інтерв’ю з Хуаном Акуньєю-мол., фахівцем із обслуговування сонячних енергоустановок. У центрі уваги – аспекти, які приносять йому особливе задоволення від роботи в галузі відновлюваної енергетики, – і чому технічні працівники цієї галузі мають бути уважними під час виконання завдань.

Youtube video

Ще більше цікавого та корисного — на YouTube-каналі Masteram. Підписуйтеся!

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти