Осцилографи в дії: порівняння моделей і реальні тести
Не втрачайте хвилю, коли це важливо
Якщо електроніка — це мова, то осцилографи — це словники, які допомагають зрозуміти її до найдрібніших нюансів. Адже кожен імпульс несе важливу інформацію, кожен шум може стати ключем до розв’язання проблеми, а кожна хвиля відкриває нові можливості для аналізу.
Чи зможе бюджетна модель витримати серйозні випробування? Чи вартують додаткові функції переплати? Ми провели реальні тести, щоб ви побачили пристрої в дії, та обрали для себе найкращий. Відеоогляди, порівняння та практичні поради від Masteram допоможуть вам не схибити.
Нові можливості фільтрації шуму в осцилографах RIGOL серії DHO4000
Почнімо з української адаптації відео від Rigol Technologies. У ньому фахівець компанії розповідає про нові можливості RIGOL DHO4000. Ви дізнаєтесь, як низький рівень шуму і висока роздільна здатність осцилографів RIGOL встановлюють найвищі стандарти якості вимірювань.
Тестуємо осцилографи SIGLENT | Як частота дискретизації впливає на сигнал?
У цьому відео ми порівнюємо два осцилографи SIGLENT: бюджетний SDS1104X-U з частотою дискретизації 1 ГВиб/с та, у 20 разів дорожчий, SDS5104X з частотою 5 ГВиб/с.
Як ця характеристика впливає на точність захоплення сигналів? Проведемо реальні експерименти на різних типах сигналів: від стандартних синусоїд до складних сигналів із високочастотними фронтами. Сигнали ж нам згенерує SDG2122X.
Долучайтеся до експерименту, щоб дізнатись, чи варто переплачувати за більшу частоту дискретизації.
Осцилограф і ChatGPT | Створюємо фігури Ліссажу
Насамкінець покажемо, як створювати магічні фігури Ліссажу за допомогою осцилографа та Arduino. Ви дізнаєтесь, як перетворити осцилограф на інструмент для малювання, використовуючи прості математичні функції та RC-фільтри.
Ми продемонструємо, як створювати візерунки без складних і дорогих генераторів сигналу, а також поділимося простим способом програмування Arduino, який підходить навіть для початківців.
Разом ми протестуємо компактний портативний осцилограф FNIRSI і професійну модель, а також розповімо, як штучний інтелект, зокрема ChatGPT, може допомогти у створенні прошивки та схем.
Ціла лабораторія ґаджетів — на YouTube-каналі Masteram. Підписуйтеся!