OWON

Задовольняє ваші потреби

Перейти в каталог
Бренд OWON був заснований у 2006 році компанією Fujian Lilliput Optoelectronics Technology Co. Ltd. для того, щоб "задовольняти ваші потреби" в галузі контрольно-вимірювального обладнання.

В асортименті бренду є осцилографи, генератори сигналів, джерела живлення, аналізатори спектру та мультиметри. Продукцію OWON можна придбати у країнах Азії, Північної Америки, Європи, Південної Америки, Океанії та Африки.

Двигуном розвитку та зростання бізнесу є своєчасна та ефективна комунікація у команді. А інновації – це основа технічного проєктування, розробки та вдосконалення приладів. Компанія не шкодує зусиль для того, щоб стати одним із провідних виробників оригінального контрольно-вимірювального обладнання у світі.
Розумний Помічник - цифровий мультиметр OWON з Bluetooth

Розумний Помічник від OWON

Цифровий мультиметр OWON Bluetooth – це розумний помічник, працювати з яким набагато ефективніше. Це не просто мультиметр. Підключіть його до мобільного телефону, і ви дізнаєтеся, на що він здатний.

Сучасні моделі портативних мультиметрів OWON оснащені Bluetooth-модулем для передачі результатів вимірювання бездротовим каналом на ПК або смартфон. Для цього використовується безкоштовне програмне забезпечення. Це ПЗ, встановлене на ПК або смартфон, дозволяє дистанційно переглядати показання мультиметра, а також записувати в пам'ять отримані дані, будувати графіки та діаграми, порівнювати та аналізувати їх. Крім того, це програмне забезпечення гарантує голосове відтворення результатів вимірювань і попереджає про вихід за встановлені межі.

На додачу, у цьому мультиметрі передбачена можливість фіксації довготривалих показань вимірювання без постійного використання Bluetooth. Прилад може записувати дані вимірювань у власну пам'ять і формувати файл у форматі CSV. Це значно заощаджує заряд акумулятора мультиметра.

Понад 15 років досвіду
Ретельний контроль якості
Відповідність світовим стандартам ISO
Продукція представлена у понад 80 країнах
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Онлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Онлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти