Що нового у світі осцилографів?

08.02.2024

Осцилографи є важливим інструментом для інженерів, техніків, електроніків та будь-яких фахівців, які займаються аналізом і вимірюванням електричних сигналів. Вони дозволяють точно вивчати та діагностувати різноманітні системи й пристрої, відтворюють електричні сигнали у вигляді графіка-осцилограми, а також дають змогу аналізувати й відображати амплітуду, частоту, часовий інтервал, форму хвилі, спектральний склад тощо.

Перелічені вище характеристики вимагають від вимірювальних приладів неабиякої точності. Саме тому компанії-виробники постійно працюють над покращенням технічних властивостей осцилографів і вдосконаленням їхнього функціоналу.

Як із цим завданням впоралися світові гіганти SIGLENT, FLUKE та RIGOL — дивіться у свіжому дайджесті від Masteram.

SIGLENT SHS820X і SHS1102X: найкращі портативні осцилографи у власному класі

Обидві моделі мають 2 канали осцилографа та 1 канал мультиметра, підтримують численні функції та комбінації, які часто використовуються, і доступні на передній панелі приладу, що полегшує роботу оператора. Також оснащені функцією декодування різних протоколів, таких як IIC, SPI, UART, CAN, LIN.

Як SHS820X, так і SHS1102X підтримують автоматичні вимірювання для 38 параметрів, можуть досягати максимальної частоти дискретизації 1 Гвиб/с та мають стандартну глибину пам'яті до 12 МБ у режимі з 1 активним каналом.

Прилади побудовані на основі нового процесора, що робить їх роботу швидшою та стабільнішою. Вони обладнані реєстратором даних та 6000-розрядним цифровим мультиметром з можливістю вимірювання напруги, струму, опору, ємності, діодів та провідності.

SIGLENT SHS1102X та SIGLENT SHS820X – найкращі портативні осцилографи у власному класі. Для детальнішого знайомства з характеристиками та відмінностями між приладами дивіться наше відео.

Youtube video

Осцилограф SIGLENT SDS2204X HD: огляд основних характеристик і функцій

Це ще один гідний представник SIGLENT з 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм (на противагу старішим моделям з розміром екрана 5''), вбудованим вебсервером та можливістю здійснювати до 50 видів автоматичних вимірювань.

А ще — маємо зазначити найголовніше! По-перше, під час знімання цього відео ніхто не постраждав. По-друге, осцилограф SIGLENT SDS2204X HD змусив нас піти на те, чого ми й самі від себе не очікували. Словом, ви маєте унікальну можливість побачити, що відбувається за лаштунками MasteramTV.

Youtube video

Осцилограф FLUKE 124B+WiFi: космічні(?) технології

Чому ж технології Fluke заслуговують звання "космічних"? Дізнаєтесь, переглянувши відео.
Також тут ми трохи розповіли про історію бренду та оглянули контрольно-вимірювальний прилад 124B з функцією WiFi. Він об'єднує осцилограф, мультиметр і високошвидкісний реєстратор в одному суперміцному та компактному корпусі.

Youtube video

RIGOL DHO4204 і DHO1104: годяться навіть для калібрування лазера Зірки Смерті

Задля наступного огляду нашій команді довелось перейти на Темний бік... І звичайно, ми беремо вас із собою. Адже там на нас уже чекають дві моделі осцилографів RIGOL. А саме: Темний володар RIGOL DHO4204 і його молодша версія – падаван RIGOL DHO1104. Тому готуйте попкорн і насолоджуйтесь оглядом! Бо ці герої мають чим вас здивувати.

Youtube video

Підписуйтеся на наш канал у YouTube, щоб нічого не пропустити!

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти