Вимірювальне обладнання ACCTA: основні функції та можливості

14.05.2024

У сучасному світі електрика відіграє ключову роль. Від простих побутових приладів до складних промислових систем — усе залежить від безперебійної роботи електричних мереж, вчасної діагностики несправностей та їхнього оперативного усунення. Інколи навіть найменше відхилення від нормованих показань може призвести до небажаних наслідків.

Постійний моніторинг стану енерголіній потребує неабиякої точності, тому технічний персонал воліє працювати з найнадійнішим інструментом. Похизуватися беззаперечною довірою з боку користувачів сміливо може бренд Accta.

Сьогодні говоримо про характеристики та переваги найбільш затребуваних True-RMS-приладів у сфері обслуговування електросистем, автомобільної й нафтогазової промисловості, будівництва, судноплавства тощо.

True-RMS мультиметр Accta AT-85D: для професіоналів та початківців

Цифровий мультиметр Accta AT-85D — це універсальний цифровий мультиметр з 5999-розрядним дисплеєм і повним автоматичним розпізнаванням функцій та діапазону вимірювань, що робить його зручним та простим у використанні. Надійний та функціональний пристрій. Підходить як для професійних електриків, так і для початківців. Його зручність, точність та широкий функціонал зроблять ваші вимірювання легкими та ефективними.

Серед переваг Accta AT-85D:

  • вимірювання ефективного середньоквадратичного значення (True-RMS);
  • велика кількість корисних функцій, опцій і налаштувань;
  • функція безконтактного визначення напруги в мережі NCV;
  • легке зчитування даних завдяки підсвічуванню дисплея;
  • відповідність вимогам безпеки CAT III 600 В та захист від перевантажень;
  • невеликі розміри та вага, що робить прилад портативним і зручним у використанні;
  • індикатор низького рівня заряду батареї з автоматичним вимиканням для економії заряду.
Youtube video

Accta AT-202: бюджетний портативний True-RMS мультиметр на кожен день

Компактний, точний, безпечний та багатофункційний – це все про цифровий мультиметр Accta AT-202. Він чудово впорається з повсякденними завданнями з ремонту та перевірки стану електричних приладів удома.

Youtube video

Кишеньковий True-RMS мультиметр Accta AT-205A

Технологічний багатоцільовий портативний цифровий мультиметр класу True-RMS на 600 В/10 А з функціями автоматичного вибору діапазону вимірювань та безконтактного виявлення напруги.

У відео ми розповідаємо про характеристики та основні функції цього кишенькового помічника. Це одна з новинок нашого бренду, тож, ясна річ, ми хочемо познайомити вас настільки близько, наскільки це можливо!

Youtube video

True-RMS мультиметр Accta AT-280A | Вимірює напругу, струм, опір, ємність, індуктивність, температуру

Accta AT-280A — це компактний та стильний прилад із широким набором функцій, ручним вибором діапазону вимірювань та двоінтегральним аналого-цифровим перетворювачем. У цьому короткому відеоогляді ми перевірили всі основні можливості мультиметра.

Youtube video

True-RMS струмовимірювальні кліщі Accta AT-606A: стильна модель із цікавим набором функцій

Струмовимірювальні кліщі Accta AT-606A — нова модель зі стильним дизайном вимірює напругу постійного та змінного струму до 600 В, змінний струм до 600 А, опір до 60 МОм і ємність до 6 мФ.
Далі — про особливості використання приладу, його додаткові функції та можливості.

Youtube video

Струмовимірювальні True-RMS кліщі Accta AT-606C: найфункціональніша модель зі всієї лінійки

Тут усе найважливіше про нашу новинку – струмовимірювальні кліщі Accta AT-606C. А саме про те, які вимірювання можна провести з їхньою допомогою та як правильно ними користуватися. Спойлер: це найфункціональніша модель з нової лінійки, що має безліч основних / додаткових функцій та корисних фішок для ефективного й зручного вимірювання.

Youtube video

Струмовимірювальні True-RMS кліщі Accta AT-1100: зручний дизайн та максимум корисних функцій

Маємо приємність представити вам Accta AT-1100 – нові True-RMS струмовимірювальні кліщі, які поєднують у собі зручний дизайн та максимум корисних функцій.

Керування кліщами здійснюється за допомогою ротора та 4 функціональних кнопок. Прилад оснащений 4-значним рідкокристалічним дисплеєм, який забезпечує зручне відображення вимірюваних даних.

З кліщами АССТА АТ-1100 ви можете вимірювати постійну напругу до 1000 В та змінну напругу до 750 В, постійний і змінний струм до 1000 А, опір до 60 МОм, ємність до 1 нФ та температуру за допомогою термопари в діапазонах від -20°C до 1000°C, а також перевіряти провідність електричного кола, вимірювати опір резисторів та ємність конденсаторів, тестувати діоди.

Крім основних функцій, АССТА АТ-1100 мають додаткові можливості, такі як вимірювання напруги з низьким вхідним опором, частоти та прогальності. У режимі вимірювання струму кліщі можна перемкнути в режим вимірювання пускових струмів INR. Вони також оснащені функцією безконтактного пошуку провідників під напругою NCV та Live-режимом для визначення фази.

Прилад має низку додаткових функцій для безпечного, швидкого й точного вимірювання: утримання даних, захист від перенавантаження, індикація низького заряду батареї, підсвічування, вбудований ліхтарик. Словом, струмовимірювальні кліщі Accta AT-1100 поєднують у собі надійність, зручність у використанні та розширений набір функцій, що робить їх незамінними для кожного кваліфікованого електрика.

Youtube video

Хочете знати більше? Гайда на наш YouTube-канал.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти