Універсальний набір для паяння BOKAR XURB-Set-S

Код: 10440
Універсальний набір для паяння BOKAR XURB-Set-S
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
35658.00 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Оцінити товар
1.5 кг 220 V
Дозволяє оплавляти мікросхему із знов нарощеними кульками за 2 хв, що в 2-3 рази швидше і ефективніше в порівнянні з іншими системами. Читати далі
35658.00 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
Порівняти
Порівняти
35658.00 ₴
Сповістити
про наявність

Разом з цим товаром купують

Компактна і легка станція з відмінною рекуперацією тепла. Паяльник потужністю 70 ВТ ідеально підходить для роботи з безсвинцевими припоями високої температури плавлення.
Made in Japan
Наявність на складі:
  • Львів
  • Центральний
ID: 10568 3.2 кг 220
Опис

Bokar XURB-S обладнана незалежною системою нагрівання - Hot Plate XURB-H, що відповідає пристосуванню для реболінгу (перекочування кульок) на мікросхемах. Цей метод нагрівання дозволяє оплавляти мікросхему із знов нарощеними кульками приблизно за 2 хвилини, що в 2-3 рази швидше і ефективніше в порівнянні з будь-якими іншими нагрівальними системами.

Розроблений спеціально для XURB-S, блок XURB-H оснащений контрóлером температури, система управління якого має зворотний зв'язок. Це гарантує підтримку оптимального режиму нагрівання, а встановлене максимально допустиме значення температури попереджає пошкодження компонента з перекатаними кульками; у приладу також є охолоджуючий вентилятор, призначений для прискорення процесу реболінгу та підвищення якості кульок, що робить цю модель унікальною серед інших схожих пристроїв.

Стандартна система Bokar XURB-S містить такі компоненти:
  • Нагрівальний елемент XURB-H з охолоджуючим вентилятором XURB-CF
  • XURB-BF – основа з рамкою-тримачем для трафаретів. Один універсальний тримач для кріплення насадок XURB-I, призначених для мікросхем з розміром корпусу до 40 × 40 мм, а також одна рамка для трафаретів, відповідних порядку розміщення і розміру кульок
  • XURB-I-xyz - насадки для певного розміру мікросхем (по ширині, довжині, товщині).
  • XURB-SAB-xy - трафарети для реболінгу, де A відповідає кількості кульок, B - кроку між кульками, і xy - розмірам корпуса мікросхеми.
  • Мікровологознімач
  • Пінцет
  • Шприц для пастоподібного флюсу 10cc
Комплектація, зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від показаних на сайті та змінюватись виробником без повідомлення. Перед покупкою уточнюйте у менеджера.
Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється лише за умови зазначення авторства та розміщення зворотного текстового посилання на кожен скопійований контент.
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти