Навантаження електронне програмоване SIGLENT SDL1030X-E
Код: 894372
Все про товар
Опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
Бренд: SIGLENT
Офіційний дистриб'ютор
Сертифікат SIGLENT
7 кг Гарантія: 36 місяців
Товар під замовлення. Актуальна ціна і терміни постачання потребують уточнення.
Програмоване електронне навантаження постійного струму потужністю 300 Вт. Вхідна напруга: 0~150 В. Вхідний струм: 0~30 А. Режими роботи: CC/CV/CR/CP. Читати далі
Опис
SIGLENT SDL1030X-E – це програмоване електронне навантаження постійного струму потужністю 300 Вт. Оснащене якісним 3,5-дюймовий TFT-РК-дисплеєм, має зручний інтерфейс користувача та чудові технічні характеристики.
Модель SIGLENT SDL1030X-E забезпечує роздільну здатність 1 мВ/1 мА та регульовану швидкість наростання струму від 0,001 А/мкс до 2,5 А/мкс. Для забезпечення віддаленого керування серія SDL оснащена інтерфейсами RS232/USB/LAN.
Особливості
  • SDL1030X-E (Один канал): DC 150 В / 30 А, сумарна потужність до 300 Вт.
  • 4 статичних режими/динамічні режими: CC/CV/CR/CP.
  • CC динамічний режим: безперервний, імпульсний, комутований.
  • CC динамічний режим: 25 кГц, CP динамічний режим: 12.5 кГц.
  • CV динамічний режим: 0.5 Гц.
  • Швидкість вимірювань напруги і струму: до 500 кГц.
  • Регульований діапазон наростання струмових значень: 0.001 A/us~2.5 A/us.
  • Мін. роздільна здатність зчитування: 1 мВ, 1 мА.
  • 4-провідний режим компенсації SENSE.
  • Наявність понад 100 етапів редагування функцій.
  • 50 груп покрокових етапів програмування.
  • OCP, OVP, OPP, OTP та LRV захист.
  • Зовнішнє керування від аналогових сигналів.
  • Моніторинг параметрів напруги 0-10 В, струму.
  • 3.5-дюймовий TFT-LCD дисплей показує велику кількість параметрів та DUT-станів одночасно.
  • Вбудований інтерфейс RS232/USB/LAN, модуль USB-GPIB (опціонально).
  • Графічне відтворення змін форм сигналів, наявність карт пам'яті і виклику функцій.
  • Програмне забезпечення: підтримка SCPI, LabView driver.
Технічні характеристики
Модель SDL1030X SDL1030X-E
Інтенсивність вхідного потоку
(0~40 °C)
вхідна напруга 0~150 В
вхідний струм 0~5 А 0~30 А 0~5 А 0~30 А
вхідна потужність 300 Вт
мінімальна робоча напруга (DC) 0,15 В при 5 А 0,9 В при 30 А 0,15 В при 5 А 0,9 В при 30 А
Режим CV діапазон 0~36 В 0~150 В 0~36 В 0~150 В
роздільна здатність 1 мВ 1 мВ
точність ± (0.05%+0.025%FS) 50 д.м. / °C ± (0.05%+0.025%FS) 50 д.м. / °C
Режим CC діапазон 0~5 А 0~30 A 0~5 А 0~30 A
роздільна здатність 1 мА 1 мА
точність*2  ± (0.05%+0.05%FS) 100 д.м. / °C ± (0.1%+0.1%FS) 100 д.м. / °C
Режим CR *1 діапазон 0.03 Ом~10 кОм
роздільна здатність 1 мА / Vsense
точність 0.01%+0.0008 с
Режим CP *3 діапазон 300 Вт
роздільна здатність 10 мВт
точність 0.1%+0.1% FS
Динамічний режим
Режим CC
T1&T2 20 us~999 S/Res: 1 uS 20 us~999 S/Res: 1 uS
Швидкість наростання струму *4 0.001~0.5 A/us 0.001~2.5 A/us 0.001~0.5 A/us 0.001~2.5 A/us
Мінімальний час наростання ≈10 uS ≈12 uS ≈10 uS ≈12 uS
Діапазон вимірювань
Напруга зворотного зв'язку діапазон  0~36 В 0~150 В 0~36 В 0~150 В
точність ± (0.025%+0.025% FS) 20 д.м. / °C ± (0.05%+0.02% FS) 20 д.м. / °C
Струм зворотного зв'язку діапазон 0~5 A 0~30 A 0~5 A 0~30 A
роздільна здатність 0.1 мА 1 мА
точність ± (0.05%+0.05% FS) 50 д.м. / °C ± (0.05%+0.05% FS) 50 д.м. / °C
роздільна здатність 10 мВт
точність ± (0.1%+0.1% FS)
Опір зворотного зв'язку діапазон 0.03 Ом ~10 КОм
роздільна здатність 0.001 Ом
Захисний діапазон
OPP 310 Вт
OCP 5.1 A 31 A 5.1 A 31 A
OVP 41 В 155 В 41 В 155 В
OTP 95 ℃
Вимірювання параметрів батарей Напруга на вході: 0.5~150 В;
Макс. вимірювання: ємність=999 Ач
Роздільна здатність=0.1 мА; Часовий діапазон=1~24
Опір на вході >200 кОм
Габарити 256 × 115 × 410 мм (Ш × В × Г)
Вага 5,8 кг
*2 Швидкість наростання струму >0.2 A/us
*3 Величина вхідної напруги/струму не повинна бути менш ніж 10% від усієї шкали.
Посібник користувача
PDF  Завантажити посібник користувача для SIGLENT SDL1030X-E (англ.).
Посібник з програмування
Додаткові характеристики
Комплектація
  • Навантаження електронне програмоване SIGLENT SDL1030X-E — 1 шт.
  • Кабель живлення — 1 шт.
  • USB-кабель — 1 шт.
  • Посібник користувача — 1 шт.
Характеристики
потужність
  • 300 Вт