Запрошуємо на вебінар "Зарядні станції для електромобілів: Як обладнання Fluke спрощує тестування безпеки"

12.06.2024

Masteram та наш партнерський бренд Fluke запрошують вас взяти участь у вебінарі «Зарядні станції для електромобілів: Як обладнання Fluke спрощує тестування безпеки».

Зарядні станції для електромобілів: Як обладнання Fluke спрощує тестування безпеки

Формат: безкоштовний вебінар
Дата та час: середа, 19 червня 2024, 14:00
Мова заходу: англійська
Місце: Zoom
Орієнтовна тривалість: 1,5 год.


А ось про що ми говоритимемо на вебінарі:

Електромобіль – це більше не дивина, а величезна зміна, яка відбулася у нашій мобільності та структурі автомобільного ринку. Багато великих автовиробників вже виготовляють або планують виготовляти повний спектр електромобілів або гібридних авто. Зростання ринку електромобілів та стрімкий розвиток цього сегменту означають зростання кількості зарядних пристроїв, станцій та супутньої інфраструктури для їхнього обслуговування.

Зарядні пристрої та зарядні станції по суті є продовженням електросистеми, тобто вимагають перевірки під час введення в експлуатацію та періодичного контролю, тестування та калібрування, щоб гарантувати безпечну і безперервну роботу.

Як виробник Fluke має готові рішення, які дозволяють спростити та пришвидшити процедури перевірки безпеки та тестування робочих параметрів зарядних станцій та загалом впорядкувати і вдосконалити їхнє технічне обслуговування. Саме на таких рішеннях та прикладах їхнього застосування у прикладному щоденному контексті ми зупинимося детально під час нашого вебінару.

Зверніть увагу! Для участі у вебінарі потрібна попередня реєстрація за посиланням. Сам захід безкоштовний та проводитиметься англійською мовою – для цього достатньо базового рівня володіння мовою.

До (віртуальної) зустрічі вже наступного тижня!

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Онлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Онлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти