Прилад для вимірювання електростатичного поля Warmbier 7100.EFM51
Код: 817622
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
0.35 кг Гарантія: 12 місяців
Опис
  • Використовується індукційний метод тестування.
  • Не містить радіоактивних речовин.
Відстань Діапазон Макс. роздільна здатність
1 см 0-8 кВ 1 В
2 см 0-16 кВ 2 В
5 см 0-40 кВ 10 В
10 см 0-80 кВ 10 В
20 см 0-160 кВ 20 В
Режим E-Field 0-800 кВ/м 100В/м
Режим CPS ± 1.000 до ± 100 В 0,1с
Метод тестування індукційний
Дисплей 2-лінійний РК дисплей з буквено-цифровою індикацією (12 знаків)
Рекомендована періодичність калібрування 2 года
Робочий час близько 10 годин з акумулятором при постійному використанні
Живлення батарейка 9В IEC6F22 чи акумулятор