Двопаливний генератор Champion 7000 W CPG7500E2-DF-EU
Код: 910758
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
Бестселер
97 кг
Наявність на складі:
  • Львів
Гарантія: 6 місяців
Генератор працює на бензині та пропані. З чотиритактним двигуном 439 см3. На бензині ном. потужність 6000 Вт, макс. 7000 Вт/на пропані макс. 5500 Вт, ном. 5000 Вт. Читати далі
Опис
Champion 7000 W CPG7500E2-DF-EU – це портативний двопаливний генератор, що працює на бензині чи пропані. Генератор запускає одноциліндровий чотиритактний двигун об'ємом 439 см3 з верхнім розташуванням клапанів. На бензині він забезпечує номінальну потужність 6000 Вт та максимальну 7000 Вт, а на пропані максимальна потужність становить 5500 Вт та номінальна – 5000 Вт.
Особливості
  • Місткість паливного бака 23 літри, що забезпечує до 8 годин роботи при навантаженні 50%.
  • Декілька виходів, зокрема 120 В/32 А та 240 В/32 А.
  • Рівень шуму 74 дБа на відстані 7 метрів.
  • Ручний режим запуску та режим економного використання для збереження палива.
  • Інтелектуальний вольтметр 3 в 1.
  • Максимальна потужність: 7000 Вт бензин/5500 Вт пропан.
  • Номінальна потужність: 6000 Вт бензин/5000 Вт пропан.
Технічні характеристики
Пускова потужність 7500 Вт бензин / 6250 Вт пропан
Виходи 1 × 120 В / 1 × 240 В
Фаза одинична
Індикатор потужності 1
RPM 3000
Місткість паливного бака 23 л
Місткість бака для мастила 1,1 л
Тип мастила 10W-30
Типи запуску ручний, електричний
Вимкнення за низького рівня мастила автоматично
Тип дроселя ручний
Тип регулятора 37 мбар (у комплекті)
Рівень шуму на відстані 7 м 74 дБА
Вага 96,8 кг
Час роботи при 50% навантаженні 8 год на бензині / 19 год на пропані
Захист від перевантаження є
Стабілізатор напруги є
Холодний запуск є
Захист від перенапруги є
Покажчик рівня палива є
Вольтметр є
Контроль напруги, частоти та часу роботи
(Intelligauge)
є
Електричний старт є
Сертифікати CE
EU Stage V
E10 Petrol Compliant
Відео
Youtube video
Посібник користувача
PDF  Завантажити посібник користувача для Champion 7000 W CPG7500E2-DF-EU (англ.).
Комплектація
  • Двопаливний генератор Champion 7000 W CPG7500E2-DF-EU — 1 шт.