Kontakt Chemie

Промислова хімія для ремонту електроніки

Перейти в каталог
KONTAKT CHEMIE – це бренд від компанії CRC, провідного світового виробника технічних спреїв для електроніки.

Виробництво продукції розташоване в Бельгії і сертифіковано за стандартом ISO 9001:2008. Історія бренду нараховує вже понад 60 років. За цей час компанія вийшла за рамки електроніки та розробила асортимент високоякісних продуктів для всіх типів електричних та електронних товарів. Продукція KONTAKT CHEMIE відповідає високим стандартам якості та продуктивності, яких вимагають технічні спеціалісти в усьому світі, а її асортимент налічує понад 60 унікальних продуктів. Магазин Masteram – офіційний дистриб'ютор бренду KONTAKT CHEMIE на території України.
Переваги Kontakt Chemie

Система 360°

Символ 360° означає, що аерозоль можна використовувати навіть у перевернутому положенні. Що значно полегшує доступ до важкодоступних місць. Це можливо завдяки використанню спеціального високотехнологічного клапана. Символ «360°» нанесений на всіх аерозолях Kontakt Chemie з таким клапаном.

Стиснуте повітря

Стиснуте повітря – більше продукту. Бренд використовує стиснутий пропелент, що займає дуже мало місця. Таким чином, кількість засобу всередині банки збільшується у середньому на 40%. Усе для максимальної вигоди! Cимвол «+40%» є на всіх банках Kontakt Chemie із застосуванням подібної технології наповнення.

Екологічно чиста продукція

Символ Low GWP (низький потенціал глобального потепління (ПГП, англ. Global warming potential, GWP)) вказує на низький вплив продукту на навколишнє середовище. У минулому у подібних засобах зазвичай використовувались фторовані гази, причому 134A був найбільш популярним. Він дуже шкідливий для озонового шару і має коефіцієнт ПГП 1430. Замість нього, Kontakt Chemie використовує речовину HFO, коефіцієнт ПГП якої дорівнює 7. Усі банки Kontakt Chemie з HFO мають символ Low GWP.

Ретельний контроль якості
Безпека для довкілля
Понад 60 років досвіду
Зроблено в Бельгії
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти