Rigol вибирає процесори Blackfin від Analog Devices

06.04.2012
Можливості обробки сигналу і керування процесами знизили складність системи і дозволили ранній випуск на ринок осцилографів RIGOL серії DS і нового аналізатора спектра DSA1030A.

9 вересня 2009, Норвуд, США (PRWEB) - Analog Devices, Inc. (NYSE: ADI) оголосила, що виробник вимірювальних приладів Rigol вибрав їх процесор Blackfin® BF531 в якості процесора обробки сигналів для нового модельного ряду цифрових осцилографів DS і нових аналізаторів спектра DSA1030A.

Ефективно використовуючи поліпшену платформу контролю та обробки Blackfin, компанія Rigol змогла створити високоякісне вимірювальне обладнання, що пропонує професійні функції за доступною ціною.

Blackfin

"Наше обладнання відрізняється своїми широкими здібностями і економною конструкцією, дозволяє нам бути конкурентоспроможними і швидко розширювати наші позиції на ринку вимірювальних приладів ", говорить професор Артур Чен, віце-президент у справах досліджень компанії RIGOL." Blackfin наділяє нас продуктивністю і можливістю периферійного підключення, необхідними для витонченої функціональності, а також його платформа мікроконтролю та уніфікованої обробки сигналу дозволяє нам зменшити складність системи і швидше вийти на ринок"

Серія Rigol DS, завдяки своїй функції відображення сигналу на повнокольоровому РК-екрані, дає програмістам, розробникам і технікам можливості, необхідні для ефективної перевірки і налагодження електроприладів. Завдяки АЦП від ADI, серія Rigol DS 1000 володіє діапазоном шкали в 300 МГц, з частотою дискретизації до 2 Гвиб / сек, що дозволяє вимірювати найскладніші сигнали. Завдяки підтримці потужних і простих у використанні функцій синхронізації і частоті оновлення сигналу до 2000 сигналів в секунду, серія Rigol DS 1000 може похвалитися можливостями, порівнянними з можливостями більш дорогих цифрових осцилографів.

Завдяки високій якості роботи, можливостям цифрового фільтрування Blackfin і загальним характеристикам, цифровий осцилограф Rigol DS1000Eбув у 2008 році відзначений премією "Продукт року" від журналу Electronic Products. В основі роботи DS1000E лежить процесор Blackfin, що забезпечує гнучкий зв'язок з паралельним портом периферійного інтерфейсу (PPI), серійними портами і інтерфейсами відповідними екрану, клавіатурі і конвертеру цифрових значень.

Отримавши великий успіх в області розробки цифрових осцилографів, компанія Rigol знову вдалася до допомоги процесора Blackfin для обробки сигналу і здійснення мікроконтролю в новій лінійці цифрових аналізаторів спектру. Новий аналізатор спектру початкового рівня (9 кГц - 3 ГГц) Rigol DSA1030A оптимізований для тих випадків аналізу спектра радіочастот, в яких необхідна мобільність, що поєднує в собі інтуїтивне управління і точність настільного приладу.

Цифрові осцилографи Rigol

У моделі DSA1030A процесор Blackfin здійснює функції обробки сигналу і цифрового фільтра, а також контролера системи, з управління для користувача інтерфейсом, дистанційним керуванням і Ethernet-функціями. Архітектура процесора Blackfin знижує споживання потужності осцилографа, завдяки зведенню до мінімуму сполучення між периферійними компонентами і своїм енергомістким характеристикам; що допомогло розробникам з Rigol збільшити запас батареї DSA1030A.

"Процесори Blackfin відомі серед виробників вимірювальних приладів своїм співвідношенням ціна / якість, низьким енергоспоживанням і параметрами зв'язку, що є основним чинником для розробки компактних приладів", - говорить Андерс Фредеріксен, менеджер по глобальному промислового менеджменту і маркетингу відділу GPDSP компанії Analog Devices. "Такі інноваційні компанії, як Rigol, розраховують, що архітектура процесорів Blackfin допоможе їм спростити процес розробки і створити економний прилад, внаслідок чого вони зможуть стати більш привабливими для клієнтів".

Прогрес вимагає обробку сигналів на якісному рівні процесорів Blackfin

16 і 32-бітові процесори Blackfin дозволяють інженерам покращувати функціональність і комунікативність будь-якого пристрою, що працює з обробкою і контролем сигналів на об'єднаній архітектурі. Blackfin володіє видатним співвідношенням ціна / якість і енергозбереженням, багатим набором інструментів та програм для розробки. Завдяки цьому, а також підтримці сторонніх виробників, Blackfin став найпопулярнішим вибором багатьох інноваційних розробників таких пристроїв, як промислові, медичні, автомобільні, охоронні, розважальні, мобільні та багатьох інших. Новини про Blackfin можна знайти в Twitter: @Blackfin і в групі LinkedIn: Analog Devices Blackfin.

Про компанію Analog Devices:

Інновації, працездатність і точність - це ті стовпи, на яких стоїть Analog Devices як одна з найстаріших компаній в даному секторі. Визнаний промисловий лідер з обробки даних та технологій формування сигналів, Analog Devices обслуговує більше 60 000 клієнтів, майже у всіх сферах виробництва електроустаткування. Вже більше 40 років Analog Devices є лідером серед виробників високоякісних мікросхем, використовуваних в аналогових і цифрових приладах для обробки сигналів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Норвуді (США), а фабрики й заводи її поширені по всьому світу. Акції Analog Devices знаходяться на Нью-Йоркській Біржі (NYSE) під індексом "ADI" і занесені в каталог "S&P 500 Index".

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти