[Відео від виробника] Набори торцевих ключів Pro'sKit

23.05.2012

Друзі!

Пропонуємо до вашої уваги чергове відео від китайського виробника, в якому йтиметься про широкий асортимент гайкових (торцевих) ключів Pro'sKit. Цей ручний інструмент також представлений у вигляді наборів, призначених як для любителів, так і для професіоналів.

Торцеві ключі та набори для технічного обслуговування від Pro'sKit володіють безліччю корисних особливостей і перевагами, які приємно виділяють їх на тлі подібних інструментів від інших виробників.Ключові моменти:

  • Торцеві ключі Pro'sKit володіють швидкороз'ємною системою, завдяки якій, операції з розбирання деталей двигуна або кузова автомобіля провадяться легко і швидко.
  • У лінійці гайкових ключів від китайського виробника представлені моделі з 72-зубчастим тріскачковим механізмом, швидкороз'ємною системою, і універсальним шарніром.
  • До складу наборів для технічного обслуговування Pro'sKit входить спеціальний магнітний ключ, який дозволяє з легкістю виймати і вкручувати свічки запалювання автомобіля.
  • Спеціальний адаптер з вбудованими світлодіодними елементами, що кріпитися безпосередньо до гайкових ключів та інших інструментів, допоможе працювати в неосвітлених місцях.
  • Вся серія інструментів компанії Pro'sKit, як для автолюбителів, так і для професіоналів проходить контроль якості.
  • Китайський виробник також пропонує на вибір різноманітні ящики для інструментів, з полицями висувного типу.
Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти