Сервісний центр Masteram

28.04.2015
10.09.19

Ремонт електроніки або будь-якої іншої побутової техніки – це непростий, копіткий процес, що, зазвичай, потребує ретельної праці. Що вже казати про ремонт професійного обладнання для тестування та ремонту тієї самої електроніки. Ці пристрої, на жаль, також часто виходять з ладу, але, на відміну від побутової техніки та дрібної електроніки, за їхній ремонт може взятися не кожен.

Самостійний ремонт без відповідних знань та досвіду небажаний та може лише ускладнити ситуацію. На щастя, більшість людей розуміють цю просту істину і звертаються в сервісні центри, де у співробітників є відповідний багаж знань та досвід у сфері обслуговування та ремонту різноманітної техніки.

Сервісний центр Masteram пропонує цілий спектр унікальних на нашому ринку послуг з ремонту складного обладнання. Контрольно-вимірювальні прилади, паяльне обладнання, ультразвукове обладнання, мережеве обладнання, та багато іншого – не важливо наскільки складним здаватиметься ремонт, ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам з проблемою, з якою інші "майстри" відмовилися мати справу. Ми надаємо послуги гарантійного обслуговування відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», а також післягарантійного обслуговування устаткування будь-яких марок і брендів.

Спектр послуг Сервісного центру Masteram:

  • Всебічна діагностика несправностей будь-якої складності.
  • Відновлення працездатності обладнання, в тому числі найпопулярніші послуги: ремонт осцилографів, ремонт мультиметрів, ремонт УЗ ванн, ремонт паяльних станцій, ремонт лабораторних блоків живлення та ін.
  • Тестування.


Наша команда

Основою будь-якого сервісного центру, безумовно, вважається його колектив. У нас працюють висококваліфіковані майстри, що спеціалізуються на діагностиці, ремонті та монтажі, під керівництвом головного інженера-конструктора, з вражаючим 40-річним стажем роботи в цій сфері. Ми використовуємо системний підхід до своєї справи, тому пріоритетом наших майстрів завжди є забезпечення якісного ремонту та обслуговування в найкоротші терміни.

Завдяки великому досвіду та професіоналізму, ми не боїмося братися за найскладніші ремонти. Сервісний центр Masteram проводить ремонт ультразвукових ванн з використанням спеціальних методів, які ми вдосконалювали роками. Крім того, ми ремонтуємо складні цифрові контрольно-вимірювальні прилади, такі як осцилографи, аналізатори спектру, генератори сигналів, а також паяльні станції та ремонтні комплекси, зварювальні апарати для оптоволокна, та багато іншого. Якщо, раптом, з певної причини, інші сервісні центри відмовилися вам допомогти – зверніться до нашого відділу ремонтів, і ми обов'язково знайдемо рішення саме для вашого випадку.

Обладнання, яке ми використовуємо

Робочі місця в сервісному центрі Masteram обладнані відповідно до останніх досягнень у сфері ремонту обладнання. У своїй роботі наші інженери використовують виключно надійне сучасне устаткування:


  • Паяльне обладнання представлено декількома типами паяльних станцій і ремонтних комплексів для селективного паяння, а також роботи з BGA і SMD компонентами. Такий набір обладнання без проблем впорається з паяльними роботами будь-якої складності.
  • Для діагностики та тестування ми використовуємо широкий спектр контрольно-вимірювальних приладів: мультиметри, осцилографи, генератори сигналів, а також різні аналізатори.
  • Безпосередньо для паяння та діагностики друкованих плат фахівці нашого сервісного центру використовують професійне оптичне обладнання: бінокулярні мікроскопи та цифрові USB-мікроскопи.
  • Ми володіємо арсеналом ручного інструменту, починаючи від наборів різних викруток для будь-яких гвинтів і закінчуючи допоміжним обладнанням, типу пінцетів, кусачок, тримачів та багатьма іншими.

Наші переваги

Ми проводимо ремонт навіть у тих випадках, коли, здавалося б, уже нічого, окрім заміни комплектуючих, неможливо зробити: ультразвукові ванночки яскравий тому приклад. Частою несправністю УЗ ванн є відклеювання УЗ випромінювачів від корпусу. Завдяки спеціальному клею та використанню унікальних технік приклеювання, ми без проблем зможемо «вилікувати» вашу УЗ ванночку. І це лише один із прикладів тих унікальних робіт, які ми виконуємо.

У разі необхідності заміни тих чи інших деталей, ми працюємо безпосередньо з виробниками обладнання і замовляємо виключно оригінальні запчастини.

Продумана логістика, яку ми безперервно вдосконалювали протягом довгих років, а також зручна система повідомлення клієнтів про ключові етапи сервісного обслуговування – також одні з наших головних переваг.

Наші цінності

Багато хто вважає, що якісний сервіс і швидкість обслуговування це речі несумісні, але ми впевнені, що це той рівень, якого завжди потрібно прагнути. Тим більше це те, чого чекають від нас клієнти, яких ми вважаємо своєю головною цінністю. Саме клієнти визначають необхідний результат, а їхня довіра – головний показник ефективності нашої роботи. Для забезпечення максимального комфорту при роботі з нашим сервісним центром, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного, хто звертається до нас по допомогу.

Сервісний центр Masteram – це команда професіоналів, які підходять до своєї справи відповідально і з повною віддачею. Ми не шукаємо швидких рішень, саме тому нам під силу впоратися з будь-якими поставленими завданнями.

Подобаються наші статті? Тоді ви заціните і відео на цю тему!

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти