Найпотужніший лабораторний блок живлення Masteram HPS3060D і демонстрація роботи

16.01.2017

Лабораторний блок живлення Masteram HPS3060D – одноканальне імпульсне регульоване джерело постійного струму (до 60 А) і напруги (до 30 В) з вбудованим дисплеєм. Лабораторний блок живлення оснащений захистом від перевантажень, від перегрівання, а також від короткого замикання. Мала вага, простота експлуатації, міцний корпус, хороші робочі характеристики і відмінна ціна роблять цей блок живлення ідеальним для застосувань в наукових дослідженнях, в навчальних закладах та на виробництві, для обслуговування електронних пристроїв та інших застосувань.

Youtube video

Струм 60А в домашніх умовах або кустарна гальваніка

До блоків живлення, які використовуються в гальваніці, ставиться ряд специфічних вимог. Найбільш важливими параметрами є максимальний вихідний струм і напруга, а також можливість їх плавного регулювання. Імпульсний одноканальний блок живлення Masteram HPS3060D має максимальну вихідну постійну напругу 30 Вольт при струмі до 60 Ампер. У ньому передбачене плавне точне регулювання струму і напруги. До клем на лицевій панелі допускається підключення навантаження, яка споживає струм до 5 Ампер. На задній панелі розташовані силові клеми для підключення навантаження, яка споживає до 30 Вольт / 60 Ампер. На відео ви можете спостерігати роботу блоку живлення Masteram HPS3060D в реальних умовах, при підключенні його клем до анода і катода лабораторної гальванічної ванни.

Youtube video


Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Онлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти