Порівняння Jovy Systems RE-7550 і RE-7500

09.02.2017

Зовсім недавно компанія Jovy Systems представила на ринку наступника свого бестселера RE-7500 – новий інфрачервоний паяльний комплекс для плат середнього розміру Jovy Systems RE-7550. На перший погляд, помітити між ними відмінності практично неможливо. У цьому відео ми розповімо про фактичні зміни в сучасній моделі.

І якщо в візуальному вигляді, крім зміни назви, нам нічого нового знайти не вдалося, то функціонально – це два досить різних за своєю філософією продукти. Але, крім функціональності, є також конструктивна відмінність, що знаходиться всередині. Це новий, більш потужний нагрівальний елемент на 800 Вт.

Youtube video

А ось найцікавіше – це зміни алгоритму роботи.

  • Тепер можна користуватися охолоджуючим стендом в процесі паяння і навпаки – паяти верхнім нагрівачем можна в так званому Park Mode.
  • Повністю змінилося головне меню, відповідно, і пункти, якими ви можете управляти.
  • З'явилася можливість змінити інтенсивність нагрівання верхньої і нижньої частини з візуалізацією у вигляді процентного співвідношення.
  • Менеджер термопрофілів – це те, чого так сильно не вистачало попередній моделі і робило її використання без ПК досить скрутним. Тепер безпосередньо в меню цього менеджера можна проводити всі операції пов'язані зі створенням, редагуванням і керуванням температурно-часовою характеристикою. При цьому в пам'яті передбачено збереження до 50-ти призначених для користувача профілів.
  • Також реалізовано захист від перегрівання, а значення критичної температури задається вручну.
  • Всі налаштування ви можете захистити паролем, що є дуже актуальним в разі використання комплексу декількома операторами.
  • Також виробник подбав про те, що б відразу після покупки у вас було все, що б починати роботу. Комплект поставки містить додаткові тримачі і фокусують насадки верхнього нагрівача.

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти