Як аналізатори FLUKE 1770 допомагають вирішувати 5 найпоширеніших проблем якості електроенергії

12.12.2023

З трифазним аналізатором якості електроенергії серії FLUKE 1770 у вашій сумці для інструментів ви ніколи не проґавите критичний інцидент, пов'язаний з якістю електроенергії. Прилад дозволяє фіксувати короткочасні імпульси напруги до 8 кВ, гармоніки до 30 кГц, падіння та сплески напруги, а також виконувати вимірювання напруги, струму та потужності, які дозволять вам скласти повну картину вашої електросистеми.

Однак FLUKE 1770 має чимало інших застосувань і функцій. Як розпочати пошук проблем з якістю електроенергії, які треба вирішити? Тож з'ясуймо, як проводити вимірювання, необхідні для виявлення найпоширеніших проблем, за допомогою цього аналізатора якості електроенергії.

Зміст

Проблема 1. Пошук проблем у гармоніках

Метод визначення: Оцінка гармонік та аналіз електросистеми або ж періодичні обстеження

Після завантаження даних з аналізатора якості електроенергії серії FLUKE 1770, ви можете порівняти отримані статистичні дані про напругу та гармоніки струму з параметрами різних стандартів за допомогою програмного забезпечення Energy Analyze Plus. Дотримуйтеся послідовності дій згідно з підказками на дисплеї, щоб визначити, чи ті чи інші з-поміж отриманих вами результатів вимірювань перевищують межі відповідності нормам.

Youtube video

Energy Analyze Plus — це потужна функція прогнозного технічного обслуговування, яка дозволяє моніторити гармоніки струму ще до появи спотворень напруги. У свою чергу, це дає змогу запобігти неочікуваним збоям або ситуаціям, коли робота електросистеми не відповідає чинним нормам, та збільшити час безвідмовної роботи системи.

Проблема 2. Втрати енергії

Метод визначення: Періодичні обстеження електросистеми з метою оцінки енергоспоживання

Завдяки аналізатору серії FLUKE 1770 ви можете легко оцінити споживання енергії. Після завантаження даних програмне забезпечення Energy Analyze Plus допоможе аналізувати, відстежувати та звітувати про отримані дані про енергоспоживання.

Дотримуючись підказок на дисплеї, ви можете порівняти отримані вами результати з історичними значеннями, співставляти їх з галузевими нормами, порівнювати виміряні дані з місцевими умовами, щоб скласти більш повну картину того, що відбувається на вашому об'єкті.

Завдяки режиму Live View ви можете переглядати цю інформацію безпосередньо під час збору даних.

Проблема 3. Перевантажені панелі

Метод визначення: Дослідження навантажень

Відстеження стану вашого обладнання впродовж певного проміжку часу може допомогти вам визначити, чи перевантажена поточна панель або чи можна додати навантаження без дороговартісної модернізації. Аналізатори серії FLUKE 1770 мають режим реєстратора, який допоможе виявити потенційні проблеми без спеціалізованого навчання.

Youtube video

Система проведе вас через процес налаштування, підказуючи, що і куди саме під'єднувати та які кнопки натискати в процесі роботи. Аналізатор також має вбудовані тригери подій на основі стандартів якості електроенергії. Хоча ці параметри повністю налаштовувані, необхідність заходити та змінювати їх практично відсутня, якщо тільки ви не хочете внести зміни порівняно зі стандартом.

Звіти про дослідження навантаження

Після завершення дослідження навантаження можна перейти до аналізу інформації та створення звіту. Завдяки функції автоматизованого створення звітів ви можете переглядати та аналізувати детальні дані про енергоспоживання, які ви виміряли та зареєстрували напередодні.

Дані про стан якості електроенергії можна переглядати без необхідності вчитися працювати з додатковим програмним забезпеченням. Функція автоматизованого створення звітів дає змогу створювати стандартизовані звіти, що відповідають світовим стандартам вимірювань та рекомендаціям, лише одним дотиком.

Проблема 4. Реєстрація електричних завад

Метод визначення: Режим вимірювача якості електроенергії та передова технологія реєстрації сплесків напруги

Аналізатори якості електроенергії FLUKE 1775 та FLUKE 1777 містять вдосконалену технологію реєстрації сплесків напруги, яка допомагає чітко ідентифікувати швидкі перехідні сплески напруги, що дає змогу вжити необхідних заходів контролю з метою запобігти пошкодженню вашого обладнання.

1775 1777
ЧАСТОТА ДИСКРЕТИЗАЦІЇ 1 МГц 20 МГц
  Реєстрація короткочасних сплесків напруги Реєстрація миттєвих сплесків напруги з високим ступенем деталізації
Youtube video

Налаштування аналізатора для фіксації цих сплесків напруги розроблені таким чином, щоб бути швидкими та легкими для користувача. Після входу в режим вимірювача якості електроенергії прилад видаватиме підказки стосовно послідовності дій, які вам потрібно виконати.

Всі потенційні проблеми, з якими ви можете стикнутись у процесі налаштування відображатимуться на дисплеї, щоб дати вам можливість уникнути їх та зібрати якомога точніші дані.

Окрім цього, аналізатори серії FLUKE 1770 дають можливість не лише виявляти проблеми з електропроводкою, але й автоматично виправляти або усувати такі проблеми одним натисканням кнопки. Це позбавляє вас необхідності регулювати положення затискачів та кабелю вручну.

При виявленні проблеми, кнопка пуску Start спалахує оранжевим кольором. Щоб виправити проблему, достатньо вибрати опцію Auto Correct (Автоматичне виправлення) внизу дисплея. Після того як кнопка Start змінить колір на зелений, можна розпочинати запис, не турбуючись про можливі проблеми з електропроводкою або налаштуваннями напруги.

Проблема 5. Виявлення додаткових проблем

Метод визначення: Періодичні перевірки якості електроенергії

Незалежно від того, чи знаєте ви про конкретні проблеми, які шукаєте, аналізатори якості електроенергії серії FLUKE 1770 є пристроями 2-в-1. Вони поєднують у собі функціонал виявлення та усунення несправностей, властивий вимірювачу якості електроенергії, з надійними можливостями аналізу та реєстрації автономного аналізатора якості електроенергії в одному простому у користуванні портативному пристрої.

Під час запису даних для дослідження навантаження ви можете одночасно переглядати їх. Вкладка PQ Health (Стан якості електроенергії) на дисплеї приладу – це ваша точка миттєвого доступу до даних про якість електроенергії, яку ви отримуєте на момент вимірювання. У цьому режимі перегляду зібрані дані порівнюються з параметрами обраного стандарту з відображенням на дисплеї у вигляді зручної для читання гістограми з кольоровими позначеннями.

Після завершення дослідження навантаження або обстеження системи за допомогою аналізатора можна створити простий у використанні звіт. Це дозволить швидко та легко зафіксувати та визначити проблеми з електроенергією та комплексно відобразити їх у структурованому вигляді в підсумковому звіті. Дані, зібрані за допомогою аналізатора серії FLUKE 1770, дозволяють ідентифікувати проблеми з навантаженням, коефіцієнтом потужності та гармоніками.

Коротко про аналізатори якості електроенергії серії FLUKE

Трифазні аналізатори якості електроенергії серії FLUKE 1770 – це потужні інструменти, які дозволяють легко впоратися зі складнощами фіксування якості електроенергії, виявлення несправностей та аналізу. Ці аналізатори створені як швидший та простіший спосіб проведення досліджень якості електроенергії, забезпечуючи автоматичні вимірювання, простий інтерфейс користувача та налаштування, найкращі у своєму класі характеристики та спрощену платформу для звітування. Крім цього, прилад може живитися безпосередньо від вимірюваного кола, що усуває необхідність шукати розетку або використовувати довгий подовжувач.

Сфера застосування 1773 1775 1777
Аудити енергоспоживання та випробування навантаження
Дослідження гармонік
Помилкове спрацювання автоматичного вмикача
Дослідження якості електроенергії в електромережі
Виявлення несправностей обладнання, спричинених мікросекундними імпульсними завадами з напругою до 8 кВ
Виявлення несправностей обладнання, спричинених наносекундними імпульсними завадами з напругою до 8 кВ

Команда Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти