Хіти продажу від AOYUE

06.04.2012
AOYUE 2702

AOYUE 2702 паяльная станция

Представляємо вашій увазі дві кращі в своєму класі паяльні станції від AOYUE – 2738 і 2702.

Їх відмінності від однокласників: якість виконання, багата комплектація і функціонал. Між собою вони відрізняються наявністю демонтажного паяльника / пістолета. У AOYUE 2702 – він є, у AOYUE 2738 – його немає.

Станції можна використовувати в безсвинцевого паяння, при роботі з мікроелементами в корпусах DIP, SOIC, CHIP, QFP, BLCC, BGA і т.д.

Вони оснащені таймером вимикання, витратоміром повітря, датчиком, який визначає наявність фену в тримачі, датчиком справності нагрівального елемента. Матеріал корпусу – алюміній, панель керування – пластик.

AOYUE 2738

AOYUE 2738 паяльная станция

Потужний діафрагмовий компресор дає рівномірний повітряний потік. Нагрівальний елемент паяльника знаходиться всередині жала, що зручно при їх заміні.

Параметри відображаються на світлодіодних дисплеях, що легко читаються. Демонтажний пістолет в AOYUE 2702 втягує випаяні елементи, або всмоктує припій.

У стандартну комплектацію входять: 6 насадок термофена, вакуумний пінцет (зі змінними присосками), термостійка гумка (зручна при «гарячій» заміні насадок на термофен), запасний нагрівальний елемент для термофена, димовідвід (особливо корисний у погано вентильованих приміщеннях і при роботі з мікроскопом), демонтажний паяльник / поглинач припою з системою очищення, до якої входять інструменти для очищення і силіконова змазка (тільки AOYUE 2702), змінне жало для безсвинцевого паяння (об'єднано з нагрівальним елементом).

Насадки для термофена

Вакуумний пінцет і термостійка гумка

Демонтажний паяльник - пістолет для зняття припою

Паяльник з димовідводом

Ознайомитися з цими та іншими паяльними станціями для безсвинцевого паяння »

Юрій Стахняк, технічний експерт
© 2008, Магазин інструментів Masteram

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти