Крок вперед в області очищення з ультразвуком і Jeken

31.05.2013

Технологія ультразвукового очищення

У наш час безліч галузей потребує високоефективного очищення. Ремонтні майстерні часто вимагають ретельного очищення дрібних запчастин під час сервісу та ремонту. У процесі виробництва, очищення часто застосовується до компонентів на різних етапах. Точні медичні інструменти також потребують процедури глибокого проникаючого очищення, при цьому убезпечивши їх від пошкоджень і затуплення. Технічний персонал космічних і повітряних літальних апаратів відчуває необхідність в акуратному очищенні всіх деталей без можливих пошкоджень їх поверхні для запобігання небажаних або небезпечних процесів, які можуть виникнути під час польотів. Безпечне очищення продукції також є обов'язковою умовою у виробництві ювелірних виробів, оптичній індустрії, електроніці, а також виробництві зброї.

Відповідність всім цим вимогам можна забезпечити при використанні технології ультразвукового очищення. У зв'язку з її властивостями, цей метод широко використовується в багатьох ювелірних майстернях, годинникарських майстернях, і майстернях з ремонту електроніки. Ультразвукове очищення – це швидкий і ефективний спосіб позбутися від бруду, пилу, жиру, органічних елементів, продуктів корозії та інших небажаних субстанцій. Зазвичай процедура очищення займає від трьох до шести хвилин. Процес відбувається з використанням спеціально розроблених пристроїв – ультразвукових ванн. Предмети піддаються обробці ультразвуком в чистячій рідині: іноді підходить і звичайна вода з-під крану, проте використання спеціальної речовини, спеціально підібраної під очищуваний предмет і тип забруднення, збільшує ефект.

Очищення

Застосування ультразвукової технології дає можливість замінити ручне очищення. Це збільшує швидкість процесу і допомагає досягти високого рівня очищення поверхні і практично обійтися без використання пожежонебезпечних та токсичних речовин. Ці чинники ведуть до поліпшення умов праці, підвищення ефективності процесу і навіть роблять внесок у процес захисту навколишнього середовища.

Ультразвукова ванна складається з генератора ультразвуку зі спеціальними перетворювачами, вмонтованими на дні контейнера з нержавіючої сталі, наповненого рідиною. Зазвичай ванни загального призначення сконструйовані для очищення предметів в контейнерах від 0,5 л до 10 л. Генератор і перетворювач разом створюють змінні хвилі компресії і експансії в рідині на надзвичайно високих швидкостях, переважно від 25 до 130 кГц. Очищення проводиться переважно завдяки процесу кавітації. Кавітація відбувається, коли ультразвук проходить через рідину, яка стискається і розтягується цим звуком. Коли амплітуда такої звукової хвилі збільшується до рівня, де вода не може витримати натягу, під впливом такого негативного тиску формуються мільйони вакуумних мікропухирців. Ці бульбашки вивільняють величезні кількості енергії. Кожна бульбашка, за підрахунками, має температуру більше 5000 градусів Цельсія і тиск більше 10 000 PSI на молекулярному рівні. Це призводить до високих тисків, які викликають фізичне явище, що відповідає за ефективну очистку, яка забезпечується ультразвуковими ваннами.

Крім великої кількості областей застосування, підвищеної якості чищення та ефективності, технологія ультразвукового очищення має ще одну перевагу. Коли очищуваний предмет поміщений в чистячу рідину, бульбашки, що викликаються ультразвуком, можуть проникати в усі найбільш важкодоступні частини предмету, а також очищати дрібні подряпини і порожнини. Такий метод дозволяє очищати об'єкти з складною конструкцією, які неможливо очистити традиційними методами.

Здатність очищати дрібні об'єкти деяким чином залежить і від частоти. Чим вище частота, тим вище здатність видаляти дрібні частинки.

Ультразвукове очищення стало ближче з Jeken

Сучасні технології очищення стали доступні з початком масового виробництва ультразвукових засобів очищення, які поширюються за доступною ціною. Однією з компаній, що утримують лідируючі позиції на ринку ультразвукового обладнання, є Shenzhen Jeken Electrical Co., Ltd. Компанія володіє фабрикою в 45 000 квадратних футів з 5 виробничими лініями. Кожен місяць Jeken виробляє більш ніж 75 000 одиниць високоякісної електронної продукції. Товари поставляються клієнтам з Північної Америки, Німеччини, Франції, Японії, Південно-Східної Азії та інших країн і частин світу.

Компанія була заснована в 1998 році і почала виробництво ультразвукового устаткування. У процесі розробки і виробництва фахівці компанії використовували досвід і технології з Німеччини та Японії. 15 років досліджень і розробок , враховуючи також досвід компанії , якість і просування продукції в усьому світі , дали виробникові можливість досягти одного з ключових місць на світовому ринку ультразвукового устаткування. Якість всієї продукції компанії підтверджено сертифікатами CE, GS, PSE, ETL, CETL. Вона також пройшла перевірку ROHS, PAHS, REACH. Компанія отримала ліцензію за системою ISO 9001-2000. Всі розробки та технології компанії захищені патентами.

Jeken PS-30

Денний обсяг продукції Jeken – 4 300 одиниць. Асортимент продукції включає міні-ультразвукові ванни, настільні ультразвукові ванни та лабораторні ультразвукові ванни. Вони також виготовляють промислові ультразвукові ванни з одним резервуаром, двома резервуарами і великою кількістю резервуарів. В наявності є настільні ванни з різними обсягами резервуарів для очищення: від 0,55 до 30 літрів.

Слідуючи тривалому шляху досліджень і розробок, з 2003 року виробник відмовився від випуску інших типів продукції, тим самим зробивши ультразвукові ванни своїм основним напрямком. Фабрика була обладнана найсучаснішими і повністю автоматичними виробничими лініями з підвищеною ефективністю і системою самодіагностики на предмет наявності дефектів. Тепер такий конвеєр може забезпечити виробництво більш 4000 одиниць товару кожен день.

Після виробничої стадії вся продукція проходить через процедуру багаторівневого контролю якості. Різні види тестування проводяться в спеціалізованих лабораторіях Jeken з метою упевнитися у високій якості і тривалому терміні служби товарів. Існують спеціальні тести для дослідження стійкості до солей, а також вологи металевих частин і електронних компонентів пристроїв, повітростійкості пластичних корпусів, стійкості до температури і інших екстремальних умов навколишнього середовища. Дослідники також проводять тести на падіння, на термін служби кнопок і кришок. Щоб завершити повний цикл тестування 7 товарів в лабораторії Jeken потрібно 35 днів.

Висновки

Нині технологія ультразвукового очищення стала доступною і простою у зв'язку з виробництвом ультразвукових ванн різних типів: від домашніх пристроїв до промислового обладнання. Ультразвукове очищення стало звичайною практикою в багатьох сферах і галузях промисловості та послуг. Існує безліч можливих способів застосування очищення. Найбільш популярними є:

 • Ювелірна справа: кільця, брошки, кольє, сережки, запонки, шпильки.
 • Окуляри і лінзи, сонцезахисні окуляри.
 • Годинники, деталі годинникових механізмів, ремінці.
 • Бритвені голівки, бритви, леза.
 • Столові прибори: ложки, виделки, ножі, та ін.
 • Зубні приналежності, щітки, штучні зуби і стоматологічний інструмент.
 • Монети, значки, нагороди, медалі.
 • Плати комп'ютерів та аксесуари, друковані плати, материнські плати ноутбуків, частини апаратного забезпечення та коплектуючі.
 • Запчастини для мотоциклів, автомобілів, літаків і космічних апаратів, механізмів, робототехніки.
 • Скляні вироби.
 • Ключки та м'ячі для гольфу.
 • Ножі, ножиці, різаки.
 • Медицина: інструмент, ампули, пробірки.
 • Контактні лінзи.
 • Дорогоцінні камені.
 • Пляшечки для годування, соски.
 • Лабораторне приладдя.
 • Канцелярські товари.
 • Зброя і збройові частини.
 • Рибальські приналежності.
 • Трубки, проводи, кабелі.
 • CD, DVD.
 • Автомобільна промисловість: карбюратори, форсунки, інжектори, паливні фільтри, та ін.
 • Машинобудування: фінальна обробка деталей, обробка після зварювання, шліфування, полірування.
 • Хімія: змішування розчинів і рідин, прискорення реакцій, дегазація рідин.
 • Виробництво полімерної продукції.
Застосування

Одним з найбільш надійних і доступних виробників на сучасному ринку ультразвукового обладнання є компанія Shenzhen Jeken Electrical Co., Ltd., яка просуває свою продукцію під брендами «Jeken» і «CODY». Якість товарів гарантується відповідно з багатьма європейськими та світовими сертифікатами та ліцензіями. Виробник досяг високого рівня якості за допомогою сучасних високотехнологічних ліній виробництва і технологій, а також багаторівневої процедури контролю якості.

Ви можете замовити продукцію Jeken прямо на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий вибір ультразвукових ванн для різного застосування.

Yuriy Ter-Arutiunian

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти