Доступні способи оплати

Покупці інтернет-магазину інструментів Masteram можуть оплатити своє замовлення будь-яким із наведених нижче способів. Кожен з них гарантує оперативне та надійне відправлення оплати одержувачу. Будь ласка, зверніть увагу, що не допускається оплата замовлення кількома способами одночасно.

Кредитна картка

Visa Visa
MasterCard MasterCard

Банківський переказ

PrivatBank ПриватБанк
Ощадбанк Ощадбанк
Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок

Оплата через термінал

Оплата через термінал

Післяплата

Післяплата

Вибір способу оплати

Вибравши один або декілька продуктів з нашого каталогу, натисніть кнопку "Придбати" щоб покласти їх в свій кошик. Після заповнення даних, необхідних для відправлення товару та вибору служби доставки, система спрямує вас на перелік доступних платіжних систем. На цій сторінці міститься детальна інформація про кожен із способів оплати, а також можливі додаткові комісії.

Підтвердження замовлення

Після прийняття замовлення, ми надішлемо вам лист-підтвердження з детальною інформацією про ваше замовлення та усією необхідною інформацією про оплату. Тому, при оформленні замовлення просимо вас вказувати точну адресу електронної пошти.

Оплата через банківський переказ

Оплату можна здійснити в касі відділення будь-якого банку. Для юридичних осіб можлива оплата в формі безготівкового розрахунку. Детальнішу інформацію ми повідомимо вам в електронному листі. Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Детальніше про оплату на розрахунковий рахунок.

Оплата кредитною карткою. Електронні перекази

Якщо при оформленні замовлення на нашому сайті, ви вибрали один із методів електронних платежів або оплату за допомогою Visa \ MasterCard, система автоматично переспрямує вас на сторінку відповідної платіжної системи.

UPC – безпечні та швидкі платежі для України по картках в Інтернеті, зручна система прийняття інтернет-платежів для торгових і сервісних підприємств, послуги платіжного шлюзу, аутентифікація власників карток.

Оплата через термінал

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою без решти або банківською картою через термінал самообслуговування в нашому представництві у Львові.

Післяплата

Ви також можете скористатись способом оплати "післяплата". Розрахунок післяплатою здійснюється при отриманні товару на складі (або за конкретною адресою при адресній доставці). Комісію за переказ сплачує покупець, розмір комісії залежить від вибраної служби доставки.

Заходи безпеки

Команда магазину інструментів Masteram приділяє значну увагу безпеці всієї конфіденційної інформації, яку надають клієнти нашого магазину при оформленні замовлення. Ми використовуємо протокол захищеної передачі даних через Інтернет (SSL), що повністю відповідає міжнародним вимогам безпеки електронної торгівлі. Щоб запобігти будь-якому несанкціонованому втручанню, всі замовлення шифруються.

Політика ціноутворення

Команда магазину інструментів Masteram постійно працює над тим, щоб запропонувати покупцям максимально вигідні ціни на увесь товар.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в ціни на товари, представлені в магазині інструментів Masteram. Серед іншого це стосується до можливих помилок в розрахунку цін.

Додаткова комісія

Загальну вартість замовлення складають: вартість товару в день замовлення, витрати на доставку і комісія платіжної системи.

Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Ми надсилаєм клієнту лише повністю оплачене замовлення.

Повернення товару і грошове відшкодування

Команда магазину інструментів Masteram невпинно працює над покращенням обслуговування в нашому магазині, і ми готові надати кожному покупцю детальну інформацію щодо продукту, який він хоче придбати. Будь ласка, зверніть увагу, що рішення щодо грошових відшкодувань приймає адміністрація індивідуально для кожного окремого випадку. Повернути придбаний товар можна тільки після нашого письмового повідомлення про можливість грошового відшкодування.

Поверненню підлягає тільки повністю укомплектований товар в оригінальному упакуванні, включно з аксесуарами, інструкціями користувача, документацією і т.д.

Затрати на доставку та повернення товару оплачує виключно покупець. Таким чином, суму грошового відшкодування становить різниця між вартістю замовлення і витрат на його доставку.

Увага! Перелічена нижче продукція поверненню не підлягає:

  • Продукція з пошкодженими чи відсутніми гарантійними пломбами
  • Продукція зі слідами апаратної або програмної модифікації
  • Продукція, яка використовувалась в неналежних умовах роботи, включаючи перевищення певних параметрів живлення, сліди корозії та ін.
  • Кредити, активації, логи

Додаткова інформація:

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти