Цифрова ультразвукова ванна AOYUE 9080 (4 л)

Код: 7121
Цифрова ультразвукова ванна AOYUE 9080 (4 л)
Все про товар
Опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
20425.00 ₴

Все про товар

7.4 кг 220 V Гарантія: 6 місяців
Підігрівання: 80 °С (макс.). Застосовується для очищення ультразвуком металів від індустріальних масел і полірувальних паст, друкованих плат від залишків каніфолі, жирів і інших забруднень. Читати далі
20425.00 ₴
20425.00 ₴

Опис

Ультразвукова ванна AOYUE 9080 застосовується для очищення ультразвуком металів від індустріальних масел і полірувальних паст, друкованих плат від залишків каніфолі, жирів і інших забруднень. Ультразвукове очищення дозволить вам очистити деталі від сильного забруднення набагато швидше, краще і безпечніше, ніж будь-який інший метод очищення. Потужність генератора ультразвуку у ванночці гарантує ефективне очищення від нальоту, важких масел, воску, білків, флюсів на монтажних платах і т. д. Напруга живлення – 220 В.

Особливості

  • Цифрова ультразвукова ванна AOYUE 9080 дозволить вам очистити деталі від сильного забруднення набагато швидше, краще і безпечніше, ніж будь-який інший метод очищення.
  • На передній панелі розташовані тумблер живлення, кнопки установки температури рідини і часу роботи, кнопка скидання заданих параметрів, цифровий індикатор температури, цифровий індикатор зворотного відліку часу
  • Функція підігріву забезпечує нагрів робочої рідини до температури 80 градусів Цельсія
  • Резервуар з нержавіючої сталі
  • Великий об'єм бака дозволяє відмивати велику кількість предметів одночасно, а також проводити відмивання великогабаритних предметів
  • Вологозахищена верхня частина корпусу
  • У комплектацію входить підвісна решітка, яка дозволяє зручно розмістити предмети, що відмиваються, і оберігає ванну від зношування
  • Укомплектована кришкою
  • Потужність ванни гарантує ефективне очищення від нальоту, окислення, важких масел, воску, білків, флюсів на монтажних платах і т. д.; в той же час очищення у ванні досить м'яке, що дозволяє безпечно чистити крихкі предмети.
  • Ультразвукова ванна AOYUE 9080 – герметична, легка у користуванні, забезпечує безпечне наповнення рідиною.
  • Мікропроцесорне керування з антистатичним захистом.
  • Для очищення можна використовувати просту воду з-під крана.
  • Об'єм резервуара – 4 л.

Інструкція

Завантажити інструкцію до ультразвукової ванни AOYUE 9080 (англ. версія)

Завантажити інструкцію до ультразвукової ванни AOYUE 9080 (рос. версія)

Відео

Youtube video

Youtube video

Youtube video

Технічні характеристики

Споживана потужність

120 Вт

Підігрівання

80 °С (макс.)

Напруга живлення

220 В

Тривалість очищення

30 хв. (макс.)

Частота ультразвуку

35 кГц

Об'єм резервуара

4000 мл

Розміри резервуара

300 × 150 × 130 мм

Розміри ванни

320 × 220 × 170 мм

Сфери використання

Сфери використання

Часті запитання з ультразвукового очищення

Що таке "ультразвук"?

Під ультразвуком прийнято розуміти звукові хвилі, частота яких перевищує поріг чутності людини (у діапазоні приблизно 16 кГц - 1 ГГц). Крім того, можна генерувати ультразвук з істотно більшою енергією, тобто набагато "голосніше", ніж чутний звук. У ультразвуковій технології розрізняють використання слабкого сигналу (випробування матеріалів, медичні матеріали, діагностика) і потужного ультразвуку як, наприклад, при очищенні ультразвуком, ультразвуковому зварюванні. Що стосується рідких середовищ, ультразвук знайшов застосування в так званому ефекті "ультразвукової кавітації". Цей ефект взятий за основу в роботі пристроїв для ультразвукового очищення.

Що таке "кавітація"?

Кавітація — це швидке утворення і руйнування мільйонів найдрібніших бульбашок (або порожнин [cavity]) в рідині. Кавітація проводиться за рахунок хвиль високого і низького тиску, що чергуються, утворених звуком високої частоти (ультразвуком). Ці бульбашки виростають у розмірі від мікроскопічного (у фазі низького тиску) до таких розмірів (у фазі високого тиску), при яких вони стискаються і розриваються. Процес кавітації, об'єднаний з хімічним впливом активних речовин миючої рідини призводить до активного очищення поверхні деталі від твердих відкладень.

Що таке "дегазація" і навіщо вона необхідна?

Дегазація — це первісне видалення газів, присутніх у розчині. Після видалення всіх газів з миючого розчину кавітація виявляється ефективнішою, оскільки видалення газів забезпечує вакуум в утворених бульбашках. Коли хвиля високого тиску завдає удару по стінці бульбашки, остання руйнується, і енергія, що виділяється при руйнуванні, створює очищаючу дію, ламаючи зв'язок між деталлю і її забруднювачами.

Що таке ультразвукова ванна?

Ультразвукова ванна (УЗ ванна) — це ємність для спеціальної рідини, в якій створюються коливання з частотою ультразвукового діапазону (частоти від 18 до 120 кГц.). Вона складається з генератора і випромінювача коливань. Генератор формує електричні коливання з частотою ультразвукового діапазону і глибокою (до 90%) амплітудною модуляцією (50 - 100 Гц і більше, для ванн великих об'ємів). Випромінювач перетворює електричні коливання в механічні (ультразвук), які передаються через стінку ванни в активну рідинну середу. Бажаним є наявність у ванни нагрівального елемента, що розігріває робочу рідину до певної температури (близько 70 град. С). Встановлений таймер (електронний або механічний) дозволить майстру займатися іншими питаннями під час роботи ванни.

Як найкращим чином провести ультразвукове очищення?

Є безліч факторів, що впливають на ефективність ультразвукового очищення. Найбільш важливими є: правильний вибір миючого розчину, його температури, потужність ультразвуку і тривалість очищення. Крім цього при виборі ванни необхідно враховувати розміри деталей і вузлів, які будуть піддаватися очищенню.

Які переваги ультразвуку в порівнянні з традиційними методами очищення?

У порівнянні з традиційними методами ультразвукове очищення дозволяє:

  • звести до мінімуму застосування ручної праці
  • провести очищення і знежирення без застосування органічних розчинників
  • очищати важкодоступні ділянки виробів і видаляти всі види забруднень
  • скорочувати час таких процесів, як екстракція, диспергування, очищення, хімічні реакції
  • виключати дороге механічне і хімічне очищення теплообмінного обладнання

Які області застосування ультразвукового очищення?

Автомобільний сервіс

– промивання карбюраторів, форсунок, інжекторів, очищення сітчастих паливних фільтрів (АЗС), окремих деталей, вузлів і цілих блоків.

Медицина

– миття та полірування оптики, стерилізація та очищення хірургічних інструментів, ампул, в стоматології та фармацевтичній промисловості; очищення інструменту багаторазового застосування, ливарних форм.

Машинобудування

– очищення деталей, труб, дроту і т. д. перед фінішною обробкою, обробка деталей та вузлів перед консервацією, обробка деталей після розконсервації, зварювання, шліфування, полірування, очищення сітчастих фільтрів в паливних і гідравлічних системах, зняття задирок з деталей.

Приладобудування

– миття та полірування оптики, деталей точної механіки, інтегральних схем і друкованих плат.

Ремонт оргтехніки

– очищення вузлів і деталей, промивання принтерних головок.

Типографія

– очищення друкарських валів.

Хімічна промисловість

– перемішування розчинів і рідин, прискорення реакцій, очищення дротяних фільтрів, дегазація рідин т. д.

Електронна промисловість

– промивання друкованих плат, відмивання кремнієвих, кварцових пластин. Виробництво виробів з полімерів – очищення фільєр і т.п.

Ювелірне виробництво

– відмивання ювелірних виробів у процесі виробництва і в побуті.

Які забруднення видаляються в процесі ультразвукового очищення?

Основні види забруднень, які видаляються в процесі ультразвукового очищення, можна об'єднати в чотири групи: - тверді і рідкі плівки – різні олії, жири, пасти тощо; - тверді осідання – частинки металу і абразиву, пил, нагар, водонерозчинні неорганічні сполуки (накип, флюси) і водорозчинні або частково розчинні органічні сполуки (солі, цукор , крохмаль, білок і т.п.); - продукти корозії – іржа, окалина і т.д. - оберігаючі, консервуючі і захисні покриття.

Чи може ультразвукове очищення пошкодити деталі, що очищаються?

Очищення ультразвуком вважається безпечним для всіх видів деталей, хоча в деяких випадках слід дотримуватися заходів безпеки. Хоча вплив тисячократних мікровибухів на секунду є дуже потужним, сам процес очищення безпечний, тому що енергія виявляється локалізованою на мікроскопічному рівні. Найбільш важливий аспект, що стосується безпеки виробів – це вибір розчину для очищення. Потенційно шкідливий вплив миючої речовини на матеріал, що очищається, може бути посилено ультразвуком. Тому ультразвукове очищення не рекомендується для наступних каменів: опал, перли, смарагд, танзаніт, малахіт, бірюза, ляпіс, корал.

Що таке "пряме" і "непряме" очищення?

Пряме очищення має місце, коли деталі очищаються в чистячому розчині, який заповнює мийку, зазвичай зсередини перфорованого піддону або сітчастого кошика (садка). Обмеження по прямому очищенню такі, що повинен вибиратися такий розчин, який не пошкодив би ультразвукову мийку. Непряме очищення означає розміщення деталей, що очищаються, у внутрішньому неперфоровану піддоні або пробірці, які зазвичай містить розчин, яким користувач не бажає безпосередньо заповнювати ультразвуковий резервуар. При виборі непрямого очищення переконайтеся, що рівень води всередині резервуара постійно підтримується на рівні заповнення (приблизно 30 мм від верхнього краю резервуара).

Чому для очищення потрібен спеціальний розчин?

Бруд пристає до виробів... якби цього не було, він просто відпадав би від них! Призначення розчину — зламати зв'язок між виробами і частинками-забруднювачами. Вода сама по собі не володіє очисними властивостями. Початкова мета дії ультразвуку (кавітація) — допомогти розчину виконати цю роботу. Розчин для ультразвукового очищення містить різні інгредієнти, покликані оптимізувати процес ультразвукового очищення. Наприклад, зростання рівнів кавітації виникає як результат зниження поверхневого натягу рідини. Розчин для ультразвукового очищення включає в себе ефективний змочувальний агент або поверхнево-активну речовину.

Який розчин для очищення краще використовувати?

Сучасні розчини для очищення складаються з безлічі різноманітних миючих речовин, зволожуючих агентів та інших реактивних компонентів. Є велика різноманітність відмінних формул, розроблених для спеціальних застосувань. Правильний вибір дуже важливий для забезпечення необхідної чистячої активності та для запобігання небажаної реакції з деталлю, яку обробляють.

Який розчин для очищення не слід використовувати?

Категорично забороняється застосовувати горючі речовини або розчини з низькою температурою спалаху. Енергія, що вивільняється при кавітації, перетворюється в тепло і кінетичну енергію, генеруючи високотемпературні градієнти в розчині, що може тим самим створити небезпечні умови при роботі з займистими рідинами. Кислот, відбілювачів і побічних продуктів відбілювання слід по можливості уникати, хоча вони можуть застосовуватися при непрямому очищенні у відповідному контейнері для непрямого очищення (наприклад, у скляній пробірці) і з дотриманням необхідних запобіжних заходів. Кислота і відбілювачі можуть пошкодити резервуари з нержавіючої сталі і/або створити небезпечні умови.

Коли слід міняти розчин?

Розчин для очищення повинен замінятися свіжим, якщо ефективність розчину помітно знизилася або якщо розчин став візуально брудним. Свіжа партія розчину для кожного сеансу очищення необов'язкова.

Навіщо потрібно зберігати розчин на рівні індикатора резервуара?

Рівень розчину завжди повинен підтримуватися на рівні індикатора в резервуарі при вставлених піддонах або пробірках. Система ультразвукового очищення — це система, яку слід "налаштовувати". Невірно встановлені рівні розчину змінюють характеристики середовища, можуть впливати на частоту системи, знижувати ефективність і в принципі пошкодити мийку. Підтримка потрібного рівня розчину забезпечує оптимальну циркуляцію розчину навколо деталей і захищає нагрівачі і передавачі від напруг і перегріву.

Яка тривалість часу очищення?

Тривалість очищення може змінюватись, залежно від таких факторів, як забруднення, розчин, ступінь необхідного очищення. Добре видиме оку видалення бруду починається відразу ж після початку ультразвукового очищення. Регулювання тривалості очищення - найлегший (і найбільш часто неправильно вживаний) спосіб компенсації змінних процесу. Хоча тривалість циклу нового застосування може бути приблизно визначена досвідченим користувачем, вона повинна тим не менш підтверджуватися фактичним використанням з обраним розчином і реальними забрудненими деталями.

Яка ціль нагрівача пристрою?

Первинною метою нагрівача пристрою є підтримка температури розчину між циклами очищення. Величезна енергія, що вивільняється кавітацією, генерує тепло для очищення.

Як дізнатися, чи правильно працює пристрій для створення кавітації?

Погана якість очищення в більшості випадків виникає через неправильний контроль над однією або кількома змінними процесу: вибір неправильного миючого розчину, брак тепла, брак часу для видалення того чи іншого виду забруднення. Якщо ви підозрюєте, що ваша ультразвукова мийка не створює потрібну кавітацію, є два простих тести, які ви можете виконати: "тест на предметному склі мікроскопа" і "тест на фользі".

Як виконується тест "на предметному склі мікроскопа"?

Змочити заморожену частину предметного скла водопровідною водою і накреслити "Х" олівцем №2 з кута в кут замороженої ділянки. Переконавшись, що резервуар заповнений до лінії заповнення, занурити заморожений кінець предметного скла в свіжий розчин для очищення. Увімкнути ультразвук. Накреслений "Х" має майже одразу розпочати видалятися і повністю видалитися протягом 10 секунд.

Як виконується "тест на фользі"?

Нарізати три шматочки алюмінієвої фольги приблизно 100х200 мм кожен. Зігнути кожен шматок по стрижні, який використовується для підвішування фольги в резервуарі. Для цього може підійти також вішак для одягу. Мийка повинна бути у вас заповнена розчином для ультразвукового очищення, який пройшов дегазацію, також він повинен мати нормальну робочу температуру. Підвішати перший "квадрат" у центрі резервуара, решту - приблизно на відстані 50 мм від країв резервуару. Перевірте, що резервуар заповнений до рівня лінії заповнення, і включіть ультразвук приблизно на 10 хвилин. Потім вийняти фольгу і оглянути - все три шматочки алюмінієвої фольги повинні бути перфоровані й зім'яті приблизно однаковою мірою.

Чому повинні застосовуватися піддони або пробірки?

Вироби, що піддаються очищенню, не можна розміщувати безпосередньо на дні резервуара. Передавачі (виробляють ультразвук) закріплені на дні резервуара. Вироби, що знаходяться безпосередньо на дні резервуару, можуть пошкодити передавачі і/або знизити рівень кавітації. Крім того, піддон або пробірка сприяють розміщенню виробів в межах зони оптимального очищення. Піддон або пробірка також тримають вантаж разом і забезпечують легке видалення без торкання, злив рідини і транспортування виробів до наступного етапу процесу очищення.

Яка оптимальна температура очищення?

Теплота зазвичай покращує і прискорює процес очищення, і більшість миючих розчинів розроблені для найкращої роботи при високих температурах. Кращий спосіб знайти оптимальну температуру, яка дасть вам найкращу і найшвидшу чистоту - це провести тести. Зазвичай найкращі результати лежать в межах 50 - 65 градусів Цельсія.

Чи потрібне споліскування після циклів очищення?

Споліскування рекомендується для видалення різних хімічних залишків, які можуть згубно позначитися на стані деталі. Деталі можуть промиватися прямо в ультразвуковому очищувачі, або у ванні з чистою водою, або в окремій раковині під краном, дистильованою або деіонізованою водою.

Чому не можна залишати мийку постійно ввімкненою?

Низький рівень розчину може серйозно пошкодити вашу мийку. Залишення очищувача постійно увімкненим - це великий ризик зниження рівня розчину, оскільки розчин випаровується, особливо в нагрітому стані. Потрібно обов'язково вимикати ультразвуковий пристрій, коли він не в роботі, і спостерігати за рівнем розчину. У цьому випадку прилад прослужить вам багато років без проблем.

Що суворо забороняється при роботі з ультразвуковою ванною?

На дно УЗ ванни класти предмети суворо забороняється. Це може викликати відмову пристрою, оскільки як деталі будуть відбивати ультразвукову енергію назад на передавач(і). Для забезпечення нормальної кавітації завжди потрібно залишати не менше 30 мм між дном резервуара і виробом. Завжди використовуйте піддон або сито.; Упускати УЗ ванну суворо забороняється, найчастіше удар призводить до пошкодження ультразвукового випромінювача в місці кріплення до дна ванни, таку поломку усунути можна тільки в гарантійному сервісі; Вмикати УЗ ванну без рідини суворо забороняється, на багатьох сучасних ваннах стоїть захист у вигляді самовідновлюваного запобіжника, але не на всіх; Використовувати ванну з займистими рідинами вкрай пожежонебезпечно, особливо у ваннах з підігрівом.

Комплектація, зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від показаних на сайті та змінюватись виробником без повідомлення. Перед покупкою уточнюйте у менеджера.
Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється лише за умови зазначення авторства та розміщення зворотного текстового посилання на кожен скопійований контент.

Характеристики

Наявність нагрівача
  • є
Потужність
  • 120 Вт
Об'єм баку
  • 4 л

Відгуки клієнтів

Чат з продажу
Українська не в мережі
Техпідтримка не в мережі
Мова: Українська
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти