Прецизійні мультиметри: UNI-T

UNI-T: Високоточні мультиметри від RIGOL, UNI-T та Mastech. Оснащені цифровими інтерфейсами: RS-232 та USB/USB-хост; LAN та GBIP. Програмне забезпечення Ultrawave для роботи з ПК. Підтримка PictBridge. Обчислення максимальних, мінімальних, середніх значень, утримання виміряного значення, установка нуля, вимірювання dBm, dB, контроль по діапазону значень
Код: 819452
Цифровий мультиметр вимірює силу постійного та змінного струму, постійну та змінну напругу, активну та реактивну потужність, коефіцієнт потужності, опір, ємність, частоту, температуру, а також дозволяє перевіряти провідність електричних кіл і тестувати діоди.
Код: 819453
Цифровий високоточний мультиметр в настільному виконанні вимірює силу постійного та змінного струму, постійну та змінну напругу, опір, ємність, частоту, температуру, а також дозволяє перевіряти провідність електричних кіл і тестувати діоди.
Наявність на складі:
КЛХД
6210 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
7290 грн
Придбати
Код: 830022
Високоточний цифровий мультиметр у настільному виконанні дозволяє вимірювати силу постійного і змінного струму, постійну і змінну напругу, опір, ємність, частоту, температуру, а також перевіряти провідність електричних кіл.
Код: 819450
Вимірювання змінної напруги в діапазоні від 4мВ до 400В. Вимірювання за середньоквадратичним методом (True RMS). Автоматичний/ручний вибір діапазону.
Наявність на складі:
КЛХД
11340 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
7695 грн
Придбати

Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-