Клей TP-1000N, 50 г, для приклеювання скла, ультрафіолетовий

Код: 842577
Клей TP-1000N, 50 г, для приклеювання скла, ультрафіолетовий
Все про товар
Опис
Характеристики
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
Знято з виробництва
Зв'язатися
з менеджером
Все про товар
Оцінити товар
Знято з виробництва
Зв'язатися
з менеджером
Порівняти
Порівняти
Знято з виробництва
Зв'язатися
з менеджером
Опис

Особливості

Прозорий ультрафіолетовий клей для приклеювання скла і сенсорних екранів телефонів усіх марок. Має високу міцність з’єднання. Для приклеювання необхідна УФ-лампа.

Характеристики

 • Час висихання: від 5 до 10 хв під ультрафіолетовою лампою
 • Світлопроникність: ›99,8%
 • Вага: 50 г

Застосування

Для склеювання дисплея зі склом необхідно:

 • зняти залишки старого клею;
 • знежирити поверхні;
 • нанести 1,5-2 г клею посередині дисплея;
 • розмістити скло на дисплеї;
 • рівномірно розподілити клей між дисплеєм та склом;
 • зачекати 5-10 хвилин , поки клей розподілиться по всій поверхні склеювання, щоб уникнути появи повітряних бульбашок.

Увага! Склеювання відбувається під впливом УФ-променів. Розмістіть дисплей зі склом під УФ-лампу на 5 -10 хвилин . Також можна використовувати ультрафіолетовий ліхтарик.
Якщо УФ-лампи /ліхтарика немає, то можна поставити дисплей під прямі сонячні промені надворі, оскільки звичайне віконне скло не пропускає УФ-променів. Час склеювання може зрости залежно від інтенсивності світла.

Не використовуйте люмінесцентні лампи!

Поради

Для міцного і стійкого склеювання обидві поверхні повинні бути гладкими, а шар клею тонким.
Щоб видалити невидимий конденсат і отримати міцне з'єднання, необхідно трохи нагріти матеріали, що склеюються. Повільно та рівномірно нагрійте всі частини, які ви будете склеювати, щоб уникнути перепадів температури. Температура нагрівання повинна бути приблизно на 30 °C вища за кімнатну. Для цього використовуйте фен. УВАГА: не використовуйте газовий або бензиновий пальник, ви оскільки ви можете пошкодити деталі. Клей необхідно нанести протягом 5 хвилин після нагрівання предметів, що склеюються. Якщо пройшло більше часу, деталі потрібно нагріти ще раз.

Увага! Ультрафіолетовий клей агресивно діє на шкіру і слизові оболонки людини! Під час роботи необхідно бути в захисних окулярах, в одязі з довгими рукавами і в антистатичних рукавичках.

Щоб деталіне зсунулись під час застигання клею, необхідно зафіксувати обидві запчастини з допомогою фіксуючих пристроїв. Приклеювання скла слід здійснювати в горизонтальному положенні.

В деяких моделях телефонів потрібно знімати підсвічування з дисплейного модуля, щоб уникнути затікання клею та появи плям. Загалом це стосується смартфонів HTC та iPhone.

Нанесіть клей по центру поверхні у формі розтягнутої букви Х (› - ‹) або у вигляді пунктирною лінії (---). Для великого скла зручніше наносити у формі літери «Ж». Після з'єднання частин, що склеюються, необхідно рівномірно розподілити клей від центру до країв.

Розташуйте УФ-лампу так, щоб протягом усього часу опромінення вона була якнайближче до поверхні з'єднання. Лампа не повинна бути коротшою, ніж довжина об'єкта.

Попереднє висихання займає від 10 секунд до 2 хвилин залежно від типу та ефективності лампи. Тест на тривалість можна провести таким чином: візьміть два шматки скла товщиною 2 мм і розміром 20 х 40 мм, нанесіть між ними ультрафіолетовий клей і розмістіть під скло якнайближче до лампи. Поставте зверху лампу і починайте рахувати, рухаючи шматочки скла вперед-назад відносно один одного. Як тільки вони перестали рухатися, а ви дорахували до N секунд, дослід завершено. N секунд - це час попереднього склеювання для обраного виду клею, потужності лампи і виду скла. Час остаточного склеювання = N х 5. Для змінених умов склеювання тест необхідно повторити. Фіксація займає приблизно 10 хвилин.

Клейовий шов неможливо зруйнувати з допомогою будь-яких хімічних речовин. Розклеїти можна, лише нагрівши його до достатньо високої температури. Якщо після нагрівання вдасться роз’єднати склеєні деталі, то для остаточного очищення від залишків клею їх можна помістити в спеціальний УФ-очищувач. Якщо потрібно роз’єднати деталі після ультрафіолетового склеювання, пам'ятайте, що це займає багато часу та не гарантує позитивного кінцевого результату.


Youtube video
Комплектація, зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від показаних на сайті та змінюватись виробником без повідомлення. Перед покупкою уточнюйте у менеджера.
Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється лише за умови зазначення авторства та розміщення зворотного текстового посилання на кожен скопійований контент.
Характеристики
Призначення
 • для приклеювання скла
 • ультрафіолетовий
Вага
 • 50 г
Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти