Навчальні іграшки та хобі: IGROTECO

IGROTECO: Навчальні іграшки, котрі відмінно підходять для вивчення принципів STEM (акронім англійських слів Science, Technology, Engineering, Mathematics - наука, технології, інженерія, математика). Основна мета розвиваючих іграшок полягає в тому, щоб навчити дітей навичкам, які допоможуть їм досягти успіху у вивченні відповідних предметів в школі та університеті або навіть зробити блискучу кар'єру.
Код: 864151
Цей універсальний конструктор, який складається з 240 дерев'яних елементів, подарує вам нескінченні можливості для створення всього, що ви забажаєте. Різні набори конструктора доповнюють один одного и дозволяють отримати нові більш складні форми.
Код: 868759
Конструктор для самостійного складання вежі, яку можна трансформувати у вікінга або потяг. Вежа є першою частиною нової серії конструкторів "Фортеця".
Наявність на складі:
КЛХД
392 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
386 грн
Придбати
Код: 864147
Конструктор, за допомогою якого можна створити власну хатинку. Невеликий розмір хатинки дозволяє використовувати її для сюжетно-рольових ігор. Комбінуйте різні типи конструкторів між собою для будівництва ферми, колії і навіть цілого поселення з різними видами споруд.
Код: 864154
Конструктор для створення чотирьох компактних і дуже затишних будиночків з дверима та вікнами. Маючи більше деталей, ви зможете побудувати не лише один будинок, а цілу вулицю та дачне містечко. На підвіконнях можна поставити квіти, а поруч додати елементи ландшафту, виготовлені з підручних матеріалів.
Наявність на складі:
КЛХД
78.5 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
330 грн
Придбати
Код: 864148
Створіть справжню скарбничку у вигляді хатинки для зберігання кишенькових грошей. Коли вона наповниться монетами, просто розберіть конструктор та складіть його заново! При бажанні її можна зафіксувати клеєм ПВА та розмалювати на свій смак.
Код: 864156
Конструктор для будівництва чотирьох різних та цікавих котеджів з оригінальним плануванням і вражаючою архітектурою. Це більше ніж конструктор, адже велика кількість деталей та їхнє різноманіття дають можливість відчути себе справжнім архітектором.
Наявність на складі:
КЛХД
84 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
434 грн
Придбати
Код: 864149
Створіть за допомогою цього дерев’яного конструктора 2 моделі гаражів – великий і малий, які стануть чудовим доповненням для ігор з машинками і дадуть можливість розбудовувати власне місто з автопарком.
Код: 864150
Універсальний конструктор з натурального дерева з фантастичними можливостями, не обмежений жодними рамками, і тому ви зможете скласти з нього будь-що, що підкаже вам безмежна фантазія. Різні набори цього унікального конструктора можна комбінувати між собою.
Наявність на складі:
КЛХД
157 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
218 грн
Придбати
Код: 864152
Конструктор дозволяє скласти будиночок з двома ярусами та верандою. Ви зможете переносити готову модель куди завгодно і поселити в неї свою улюблену іграшку.
Код: 864153
Багатофункціональний та дуже цікавий конструктор, який за вашим бажанням, може стати затишною оселею для улюбленого персонажа. Він може трансформуватися у літак, вантажівку чи інші предмети, які вам підкаже ваша фантазія.
Наявність на складі:
КЛХД
193 грн
Придбати
Наявність на складі:
КЛХД
288 грн
Придбати

Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-