Відеоогляд одноканального генератора сигналів довільної форми Rigol DG3061A

06.04.2012

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд одноканального генератора сигналів довільної форми Rigol DG3061A, який підготували наші технічні фахівці.

Універсальний генератор сигналів Rigol DG3061Акрім 10 стандартних форм сигналу здатний відтворювати сигнали довільної форми. Прилад генерує стабільний високоточний сигнал. Максимальна частота вихідного сигналу синусоїдальної форми - 60 МГц. Особливістю генератора сигналів Rigol DG3061А є великий кольоровий ЖК-дисплей роздільною здатністю 320 × 240 пікселів.

У нашому відео ви можете побачити прилад у дії і оцінити всі переваги конструкції і особливості приладу. Ми розповімо про можливості синхронізації генератора сигналів з осцилографами серії DS1000C і DS1000CА на прикладі цифрового осцилографа RIGOL DS1202CA. Для дослідження сигналів ми використовували цифровий осцилограф RIGOL DS1102E.

Аналоги цифрового осцилографа RIGOL DS1202CA

Аналог цифрового осцилографа RIGOL DS1102E

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти