Термоповітряні паяльні станції: Goot

Goot:

Термоповітряні паяльні станції відмінно підходять для професіоналів і любителів, тому що їх можна використовувати для попереднього нагрівання компонентів перед демонтажем, або для обробки чіпів DIP, SOIC, CHIP, QFP, BLCC, та ін У нашому магазині представлений великий вибір термоповітряних паяльних станцій, від таких виробників, як: ATTEN, Lukey, AOYUE, BAKU, BOKAR, Sunkko, Goot, Pro'sKit.

Код: 843709
Проста у використанні компресорна термоповітряна паяльна станція з мікрофеном і з вбудованим портом для додаткового вакуумного пінцета.
Код: 10574
Термоповітряна паяльна станція Goot XFC-300 призначена для паяння і випаювання SMD-компонентів, включаючи BGA і CSP. 19 програмованих профілів, 5 робочих зон (час і температура паяння задається індивідуально для кожної робочої зони).
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Наявність на складі:
КЛХД
Товар знято з виробництва
Код: 10594
Термоповітряна паяльна станція Goot XFC-100 призначена для паяння і випаювання SMD-компонентів, включно з QFP, SQL і BGA.
Код: 10595
Термоповітряна паяльна станція призначена для паяння і випаювання SMD-компонентів, включно з QFP, SQL і BGA. Ротаметр для контролю швидкості повітряного потоку. Вбудований вакуумний пінцет.
Наявність на складі:
КЛХД
Товар знято з виробництва
Наявність на складі:
КЛХД
Товар знято з виробництва

Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-