Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S+ "Kit-A" Standard

За вашим запитом результатів не знайдено.
Код: 842193 18 кг
Гарантія: 24 місяць (я/ів)
Made in Japan

184175.00 грн
Увага! Відправлення товару протягом 5 робочих днів.
Є в наявності
У кошик
+ Подарунок

Зварювальний апарат з вирівнюванням по серцевині для зварювання оптичних волокон SM, MM, DSF, NZDSF. Час зварювання: 6 с, час термоусадження: 9 с. В комплекті сколювач Fujikura CT-08A.
  • Опис
  • Доставка
  • Оплата
  • Гарантія

Опис

Fujikura 80S+ – апарат для зварювання оптоволокна з вирівнювання по серцевині, що забезпечує рекордний час зварювання (6 секунд) і термоусадження (9 секунд), мінімальні втрати на зварному з'єднанні. Fujikura 80S+ відмінно підходить для всіх типів мереж: магістральних, міських, мереж доступу, PON / FTTx і СКС, а також зварює всі типи використовуваних волокон: одномод SM (G.652/657), багатомод MM (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655).

Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S+ є вдосконаленою версією популярного апарату Fujikura 80S, топової моделі зварювальників Fujikura. Від попередньої версії нова модель відрізняється тим, що в неї розробники заклали функцію бездротового Bluetooth-з'єднання для керування налаштуваннями термострипера, в зв'язку з чим з'явилися нові меню: налаштувань термострипера і конфігурації бездротового з'єднання. Виробник також оновив меню контрольних параметрів і меню супервізора, удосконалив режими керування автоматичною вітрозахисною кришкою і затискачами волокна.

Апарат оптимізований для зварювання у важких погодних умовах, не боїться тряски при перевезенні і випадкових падінь. Він може живитися і від мережі 220 В, а також від акумулятора (входить в комплект). Для зручності роботи при монтажі, у стандартній поставці кожного апарата Fujikura 80S є спеціальний монтажний столик нового дизайну, на якому під час роботи можна розташувати зварювальний апарат та додаткові інструменти: сколювач, стріппер, КДЗС та ін.

Особливості

  • Час зварювання скорочено – всього 6 секунд.
  • Час термоусадження скорочено – всього 9 секунд.
  • Можливість бездротового підключення по Bluetooth.
  • Зварює всі відомі типи волокон.
  • Вирівнювання по серцевині оптичного волокна.
  • Середні втрати на зварюванні для одномодових кабелів з волокном G.652D складають всього 0,02 дБ.
  • Підвищений ресурс електродів – на одному комплекті можна виконувати до 3000 зварювань, без погіршення якості зварювання.
  • Збільшено ресурс роботи від акумуляторної батареї до 200 повних циклів зварювання з термоусадженням.
  • Поворотний кольоровий протибліковий ЖК дисплей діагоналлю 4.73", високої контрастності і чіткості.
  • Одночасний перегляд місця зварювання по осях X і Y.
  • Можливість приварювати коннектори SC, LC, MPO.
  • Автоматичні: вітрозахисна кришка, нагрівач, затискачі волокна.
  • Підвищена волого-, пило- та ударозахищеність, може використовуватися в найбільш агресивних умовах зовнішнього середовища.
  • Автопідстроювання потужності дуги.
  • У комплекті поставляється акумуляторна батарея BTR-09.
  • Новий зручний транспортувальний кейс, дизайн змінений для швидкого початку роботи.
  • Кейс можна використовувати як робочий стіл.
  • Вбудована в зварювальний апарат інструкція.
  • Можливість оновлення ПЗ.
  • 2 роки повної заводської гарантії із заміною апарату на час ремонту.

Технічні характеристики

Зварювання / Термоусадження
Типовий час зварювання 6 сек (в режимі SM)
Типовий час термоусадження 9 сек для КДЗС 60 мм
Типи зварюваних волокон Одномодові (SMF, ITU-T G.652)
Багатомодові (MMF, ITU-T G.651)
Зі зміщеною областю дисперсії (DSF, ITU-T G.653)
Зі зміщеною ненульовою дисперсією (NZDSF, ITU-TG.655)
Зі зміщеною довжиною хвилі відсічення (CSF, ITU-T G.654)
Зі зниженою чутливістю до вигинів (ITU-T G.657)
Волокно, леговане ербієм
Діаметр зовнішнього шару серцевини волокон 80 – 150 мкм
Діаметр захисного покриття волокон 100 – 1000 мкм
Довжина зачищуваних волокон 5 – 16 мм (для буфера не більше 250 мкм)
Типові втрати при зварюванні 0,02 дБ (SMF)
0,01 дБ (ММF)
0,04 дБ (DSF)
0,04 дБ (NZDSF)
Оцінка втрат на зварному з'єднанні По серцевині
Кутове зміщення
Деформування волокна
Коефіцієнт відбиття від зварного з'єднання ≤ 60 дБ
Сумісні КДЗС 60 мм
40 мм
мікроКДЗС
Програми зварювання 100 настроюваних
Програми термоусадження 30 (10 попередньо встановлених + 20 користувацьких)
Внутрішня пам'ять до 2000 результатів і параметрів зварювання
Додаткові можливості
Перевірка механічної міцності місця зварювання Розтяжне зусилля 1,96 ~ 2,25 Н
Ресурс електродів 3000 циклів
Зовнішні інтерфейси USB
Відображення інформації
Тип екрану поворотний протибліковий РКД
Діагональ 4.73"
Кольоровий Так
Перегляд місця зварювання Так (2 CMOS камери)
Збільшення при перегляді х200
Живлення
Мережевий адаптер ADC-19 220 В AC
Батарея BTR-09 ємність 4000 мА/г
Ресурс батареї до 200 циклів зварювання з термоусадженням
Умови експлуатації
Температура –10 ~ +50°C
Висота над рівнем моря 0 ~ 5000 м над рівнем моря
Відносна вологість 0 ~ 95% (без конденсації)
Макс. швидкість вітру 15 м/с
Умови зберігання
Температура –40 ~ +80 °C
Відносна вологість до 95% (без конденсації)
Захист від впливу зовнішнього середовища
Стійкість до падіння висота: 76 см, будь-яка поверхня
Стійкість до пилу частинки пилу від 0,1 до 500 мкм
Стійкість до дощу 10 мм/год протягом 10 хв.
Розміри і маса
Ширина 150 мм
Довжина 159 мм
Висота 146 мм
Маса 2,5 кг (з адаптером ADC-18)
2,7 кг (з акумуляторною батареєю BTR-09)

Додаткова інформація

Завантажити додаткову інформацію (Data Sheet) для Fujikura 80S+ (англ.).

Відео

Комплектація

  • Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S+ — 1 шт.
  • Сколювач оптичних волокон Fujikura CT-08A — 1 шт.
  • Акумуляторна батарея BTR-09 — 1 шт.
  • Шнур заряджання батареї DCC-18 — 1 шт.
  • Мережевий адаптер / адаптер зарядного пристрою ADC-18 — 1 шт.
  • Мережевий шнур живлення ACC-15 — 1 шт.
  • Запасні електроди ELCT2-20A — 1 пара
  • USB кабель USB-01 — 1 шт.
  • Інструмент для надягання КДЗС SL-01 — 1 шт.
  • Дозатор для спирту AP-01 — 1 шт.
  • Викрутка SC-01 — 1 шт.
  • Диск з програмним забезпеченням Data Connection та навчальними відеофайлами — 1 шт.
  • Короткий інформаційний посібник — 1 шт.
  • Гарантійний талон на 2 роки повної заводської гарантії із заміною апарату на час ремонту — 1 шт.
  • Жорсткий кейс для транспортування CC-30 — 1 шт.

Доставка

Оплата

Гарантія

Відгуки клієнтів

comments powered by Disqus
КАТАЛОГ
Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S+ "Kit-A" Standard
Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S+
184175.00 грн
Є в наявності
У кошик
0
Кошик
Ви ще не додали в кошик жодного товару
0 товар(ів)
грн
До кошика
Чат з продажів
  • Русский не в мережі
  • Українська не в мережі
  • Технічна підтримка не в мережі
  • Сервісний центр
Є питання?
Відповімо якнайшвидше
Зворотний дзвінок