Відеоогляд інфрачервоної паяльної станції Jovy Systems RE-8500

06.04.2012

Інфрачервона паяльна станція Jovy Systems RE-8500 – це повноцінний ремонтний комплекс, який компанія Jovy Systems вивела на ринок паяльного обладнання в 2012-му році. У процесі розробки інфрачервоної паяльної станції Jovy Systems RE-8500 виробником були враховані практично всі побажання користувачів з удосконалення молодшої моделі RE-7500.

У відеоогляді інфрачервоної паяльної станції Jovy Systems RE-8500 технічні фахівці магазину інструментів Masteram розкажуть про особливості нового продукту.

У 2012 році компанія Jovy Systems вивела на світовий ринок свій новий продукт під індексом RE8500. Це Інфрачервона паяльна станція для відновлення великих плат, включаючи ноутбучні материнські плати та плати ігрових консолей. Виробником були враховані практично всі побажання користувачів з удосконалення молодшої моделі RE7500.

З інновацій в першу чергу потрібно виділити:

  • Високоточний контроль температури зони паяння, завдяки вдосконаленому термодатчику з можливістю 5-ти зонного моніторингу.
  • Тримач верхнього нагрівача надійно закріплений, що гарантує строгу паралельність нагрівача до плати.
  • У комплекті зі станцією поставляються фокусуючі насадки для чіпів різних розмірів.
  • І головне: збільшені розміри і потужність нагрівачів (верхній: 60 на 120 мм; нижній: 280 на 350 мм).

У комплектації є все для повноцінної роботи крім витратних матеріалів.

Як і в моделі RE-7500, в новому ремонтному комплексі передбачена проста і водночас ефективна система позиціонування.

Контрольною температурою вважається та, що має більше значення. Під час процесу паяння, оператор завжди може змінити його параметри, а також призупинити його. Мікросхему з плати після випаювання можна витягти вбудованим вакуумним пінцетом.

У підсумку зазначимо: безумовно, інфрачервона паяльна станція Jovy Systems RE-8500 – це величезний крок вперед в порівнянні з попередньою моделлю. Вона стане повноцінним ремонтним комплексом для відновлення фактично всього спектру плат сучасної цифрової електроніки.

Копіювання матеріалів з сайту masteram.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
uk
Українська Русский
Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Офлайн
Всі бренди
Переглянути весь каталог
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Порівняти
Не обрано товарів для порівняння
Чат з продажів
Контакти
Порівняти