Кронштейн для підтримки маленьких друкованих плат Jovy Systems JV-SSU

810 грн
 
Придбати

Код: 819535
Вага: 0.15 кг
Як отримати подарунок?
Наявність на складі: КЛХД

Короткий огляд Jovy Systems Jovy JV-SSU: Захищає малі плати від пошкодження під час паяння при великих температурах. Сумісний з Jovy Systems RE-7500. Можна використовувати з робочим столом під паяльну станцію Jovy Systems JV-002.

Кронштейн для підтримки малих друкованих плат Jovy Systems JV-SSU для роботи з інфрачервоним ремонтним комплексом Jovy Systems RE-7500.

Друковані плати, особливо тонкі в мобільних пристроях, портативних ігрових консолях і материнських платах ноутбуків, можуть деформуватися, згинатися і провисати через перепад температур при безсвинцевому паянні. Кронштейн для підтримки великих друкованих плат Jovy Systems JV-LSU захищає плати від пошкодження під час паяння при великих температурах. Кронштейн тримає плату знизу чотирма захватами, щоб максимально прибрати її від решти компонентів. Для підтримки плат нестандартних розмірів можуть знадобитися обидва кронштейна, JV-LSU і JV-SSU.

Кронштейн для підтримки малих друкованих плат Jovy Systems JV-SSU можна використовувати з робочим столом під паяльну станцію Jovy Systems JV-002.

Застосування

Модель Кронштейн великого розміру
Jovy Systems JV-LSU
Кронштейн малого розміру
Jovy Systems JV-SSU
Мобільні телефони +
Материнські плати для ПК + +
Материнські плати в ноутбуках + +
Ігрові консолі + +
Маленькі друковані плати (≤ 60 мм шириною) +
Великі друковані плати (≥ 60 мм шириною) +

comments powered by Disqus
Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-