Прецизійні мультиметри: MASTECH

MASTECH: Високоточні мультиметри від RIGOL, UNI-T та Mastech. Оснащені цифровими інтерфейсами: RS-232 та USB/USB-хост; LAN та GBIP. Програмне забезпечення Ultrawave для роботи з ПК. Підтримка PictBridge. Обчислення максимальних, мінімальних, середніх значень, утримання виміряного значення, установка нуля, вимірювання dBm, dB, контроль по діапазону значень
Код: 11415
Вимірювання сили струму та напруги проводяться за середньоквадратичним методом (True RMS). Інтерфейс для підключення до ПК (RS232). Розрядність дисплею - 53000. Автоматичне калібрування за допомогою ПЗ. Пам'ять на 30 результатів вимірювання.
Код: 9370
MASTECH MS8218 — високоточний багатофункціональний професійний цифровий мультиметр. Прилад можна синхронізувати з ПК посередництвом інтерфейсу RS232С. Вимірювання відбуваються за середньоквадратичним методом (True RMS). Цифровий дисплей з 50-сегментною графічною шкалою. Розрядність дисплею - 50000.
Наявність на складі:
КЛХД
9990 грн
Сповістити про наявність
Немає на складі
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Код: 9380
Великий РК-дисплей розрядністю 4000 та 42-сегментна графічна шкала. Режим відносних вимірювань (REL). Прилад може живитися від мережі змінного струму, або від батарей. Вимірювання проводяться за середньоквадратичним методом (True Rms).
Код: 811503
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується

Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-