Подарунковий сертифікат Masteram на 500 грн

500 грн
 
Придбати

Код: 847482
Як отримати подарунок?
Наявність на складі: КЛХД

Короткий огляд: Подарунковий сертифікат Магазину інструментів Masteram у вигляді пластикової карти, який дає можливість придбати товари на суму 500 грн.

Подарунковий сертифікат Магазину інструментів Masteram на суму 500 грн - це пластикова картка, що є попередніми платежем. Сертифікат дає можливість купувати товари на суму, еквівалентну його номіналу.

Завжди існує ймовірність помилитися у виборі подарунку, оскільки вгадати чийсь смак і потреби зовсім непросто. Особливо непросто зробити вибір, який може стосуватися інструментів та обладнання для проведення ремонтних робіт. Даруючи людині подарунковий сертифікат, ви можете бути спокійні, оскільки за допомогою сертифіката ця людина зможе самостійно вибрати саме те, що їй необхідно.

Перед використанням подарункових сертифікатів, будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами.

Переваги

  • Пластиковий сертифікат - це сучасно, стильно і зручно.
  • Сертифікат можна використати в будь-який зручний для власника момент.
  • 100% впевненість у правильності вибору.

Правила використання

Правила використання подарункового сертифіката Магазину інструментів Masteram (далі "сертифікат"):

1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар, пропонований в наших роздрібних магазинах.

2. Термін дії сертифіката обмежений і становить 6 місяців від дати видачі. Після закінчення терміну дії сертифікат анулюється.

3. Сертифікат не можна використовувати для оплати більше одного замовлення. Кількість товарів, що входять до замовлення не обмежена.

4. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується у повному обсязі. В тому разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця не повертається.

5. При поверненні товару, купленого з використанням сертифіката, повернення коштів здійснюється на новий сертифікат аналогічного номіналу.

6. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою.

7. Допускається сумування номіналів декількох подарункових сертифікатів.

8. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.

9. Оплатити товари за допомогою сертифіката, можуть тільки фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплатити придбання товарів сертифікатами.

10. У разі втрати сертифіката, в тому числі крадіжки, сертифікат не може бути відновлений, і кошти не можуть бути повернуті, у зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володіла сертифікатом до втрати (сертифікат на пред'явника).


comments powered by Disqus
Розпродаж
ІНШІ КАТЕГОРІЇ
Подарункові сертифікати
Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-