Магазин інструментів Masteram

Магазин інструментів Masteram

Хто ми

Магазин інструментів Masteram – великий інтернет-магазин, який спеціалізується на інструментах та обладнанні для ремонту/обслуговування електроніки. Серед наших клієнтів – і майстри з ремонту електроніки, і сервісні центри. У нас понад 10 років досвіду роботи в інтернет-торгівлі. Наша мета – довгострокові відносини з клієнтами, які ґрунтуються на високій якості обслуговування, підтримці користувачів, гарантії якості та різноманітному асортименті товарів.


Магазин інструментів Masteram

Що ми продаємо

UNI-T Pro'sKit Jovy Systems
ATTEN Rigol Goot
Lukey Aoyue Codyson
Магазин інструментів Masteram представляє найпопулярніші рішення виробників, які вже встигли завоювати популярність серед покупців по всьому світу. Ми є офіційними дистриб'юторами 95% товарів, які представлені в нашому каталозі. Завдяки налагодженим прямим поставкам від виробників, в магазині інструментів Masteram завжди найвигідніші ціни. В кожній категорії продуктів представлені товари різних цінових сегментів. Таким чином, кожен покупець знайде в нашому магазині те, що найкраще відповідатиме його вимогам.
Магазин інструментів Masteram

Наш сервісний центр

Сервісний центр Masteram пропонує цілий спектр унікальних на нашому ринку послуг з ремонту обладнання. Ми ремонтуємо контрольно-вимірювальні прилади, такі як осцилографи, мультиметри, аналізатори спектру, генератори сигналів та ін., паяльне обладнання (паяльні станції, ремонтні комплекси та ін.), ультразвукове обладнання (УЗ ванни), мережеве обладнання (зварювальні апарати для оптоволокна, рефлектометри), і багато іншого - не має значення якої складності потрібен ремонт, ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам там, де інші відмовилися це робити. Ми проводимо гарантійне обслуговування відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», а також післягарантійне обслуговування обладнання будь-яких марок і брендів.

Дізнайтеся докладніше про СЦ Masteram

Сертифікати авторизованого сервісного центру


Сертификат Goot Японський виробник паяльного обладнання Goot надав магазину інструментів Masteram офіційний статус авторизованого сервісного центру продукції Goot на території України.

Сертифікати дистриб'ютора

UNI-T

Компанія Uni-Trend Group Limited (торгова марка UNI-T) – виробник контрольно-вимірювального обладнання: мультиметрів, струмовимірювальних кліщів, портативних і настільних цифрових осцилографів, мегомметрів, та ін. Продукція UNI-T з травня 2012 внесена в Держреєстр ЗВТ України.

Детальніше про компанію та її продукцію читайте тут: стаття про UNI-T.

Goot Компанія Taiyo Electric Co., Ltd. (торгова марка Goot) – японський виробник паяльного обладнання: паяльників, паяльних станцій для безсвинцевого паяння, термоповітряних паяльних станцій, антистатичного обладнання.
RIGOL

Компанія Rigol Technologies, Inc. (торгова марка RIGOL) – виробник контрольно-вимірювального обладнання: портативних і настільних цифрових осцилографів, аналізаторів спектру, генераторів сигналів, блоків живлення.

Детальніше про компанію та її продукцію читайте тут: стаття про RIGOL.

SIGLENT Компанія Siglent  Technologies (торгова марка SIGLENT) – виробник контрольно-вимірювального обладнання: портативних і настільних цифрових осцилографів, аналізаторів спектру, генераторів сигналів.
CRC Компанія CRC Industries (торгова марка Kontakt Chemie) – бельгійський виробник хімічних засобів для обслуговування і ремонту електричного, електронного, промислового, автомобільного, авіаційного та морського обладнання.
Pro'sKit Компанія Prokit's Industries Co., Ltd. (торгова марка Pro'sKit) – виробник ручних інструментів (викруток, ключів, плоскогубців, кусачок, кліщів для обтискання та зачищення, пінцетів), електроінструментів (дрилів, граверів, шліфмашин, термофенів, клейових пістолетів), паяльного, вимірювального та мережевого обладнання, а також великих і малих наборів інструментів різного застосування.
Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-