Клей TP-2500, 50 г, для приклеювання скла, ультрафіолетовий

341 грн
 
Придбати

Код: 850399
Вага: 0.08 кг
Як отримати подарунок?
Наявність на складі: КЛХД

Короткий огляд: Прозорий ультрафіолетовий клей для приклеювання скла і сенсорних екранів телефонів усіх марок.

Особливості

Прозорий ультрафіолетовий клей для приклеювання скла і сенсорних екранів телефонів усіх марок. Має високу міцність з’єднання. Для приклеювання необхідна УФ-лампа.

Характеристики

  • Час висихання: від 5 до 10 хв під ультрафіолетовою лампою
  • Світлопроникність: ›99,8%
  • Вага: 50 г

Відео

Застосування

Для склеювання дисплея зі склом необхідно:

  • зняти залишки старого клею;
  • знежирити поверхні;
  • нанести 1,5-2 г клею посередині дисплея;
  • розмістити скло на дисплеї;
  • рівномірно розподілити клей між дисплеєм та склом;
  • зачекати 5-10 хвилин , поки клей розподілиться по всій поверхні склеювання, щоб уникнути появи повітряних бульбашок.

Увага! Склеювання відбувається під впливом УФ-променів. Розмістіть дисплей зі склом під УФ-лампу на 5 -10 хвилин . Також можна використовувати ультрафіолетовий ліхтарик.
Якщо УФ-лампи /ліхтарика немає, то можна поставити дисплей під прямі сонячні промені надворі, оскільки звичайне віконне скло не пропускає УФ-променів. Час склеювання може зрости залежно від інтенсивності світла.

Не використовуйте люмінесцентні лампи!

Поради

Для міцного і стійкого склеювання обидві поверхні повинні бути гладкими, а шар клею тонким.
Щоб видалити невидимий конденсат і отримати міцне з'єднання, необхідно трохи нагріти матеріали, що склеюються. Повільно та рівномірно нагрійте всі частини, які ви будете склеювати, щоб уникнути перепадів температури. Температура нагрівання повинна бути приблизно на 30 °C вища за кімнатну. Для цього використовуйте фен. УВАГА: не використовуйте газовий або бензиновий пальник, ви оскільки ви можете пошкодити деталі. Клей необхідно нанести протягом 5 хвилин після нагрівання предметів, що склеюються. Якщо пройшло більше часу, деталі потрібно нагріти ще раз.

Увага! Ультрафіолетовий клей агресивно діє на шкіру і слизові оболонки людини! Під час роботи необхідно бути в захисних окулярах, в одязі з довгими рукавами і в антистатичних рукавичках.

Щоб деталіне зсунулись під час застигання клею, необхідно зафіксувати обидві запчастини з допомогою фіксуючих пристроїв. Приклеювання скла слід здійснювати в горизонтальному положенні.

В деяких моделях телефонів потрібно знімати підсвічування з дисплейного модуля, щоб уникнути затікання клею та появи плям. Загалом це стосується смартфонів HTC та iPhone.

Нанесіть клей по центру поверхні у формі розтягнутої букви Х (› - ‹) або у вигляді пунктирною лінії (---). Для великого скла зручніше наносити у формі літери «Ж». Після з'єднання частин, що склеюються, необхідно рівномірно розподілити клей від центру до країв.

Розташуйте УФ-лампу так, щоб протягом усього часу опромінення вона була якнайближче до поверхні з'єднання. Лампа не повинна бути коротшою, ніж довжина об'єкта.

Попереднє висихання займає від 10 секунд до 2 хвилин залежно від типу та ефективності лампи. Тест на тривалість можна провести таким чином: візьміть два шматки скла товщиною 2 мм і розміром 20 х 40 мм, нанесіть між ними ультрафіолетовий клей і розмістіть під скло якнайближче до лампи. Поставте зверху лампу і починайте рахувати, рухаючи шматочки скла вперед-назад відносно один одного. Як тільки вони перестали рухатися, а ви дорахували до N секунд, дослід завершено. N секунд - це час попереднього склеювання для обраного виду клею, потужності лампи і виду скла. Час остаточного склеювання = N х 5. Для змінених умов склеювання тест необхідно повторити. Фіксація займає приблизно 10 хвилин.

Клейовий шов неможливо зруйнувати з допомогою будь-яких хімічних речовин. Розклеїти можна, лише нагрівши його до достатньо високої температури. Якщо після нагрівання вдасться роз’єднати склеєні деталі, то для остаточного очищення від залишків клею їх можна помістити в спеціальний УФ-очищувач. Якщо потрібно роз’єднати деталі після ультрафіолетового склеювання, пам'ятайте, що це займає багато часу та не гарантує позитивного кінцевого результату.Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-