Захисний засіб Kontakt Chemie Kontakt Gold 2000

500 грн
 
Придбати

Код: 828641
Вага: 0.22 кг
Як отримати подарунок?
Наявність на складі: КЛХД

Короткий огляд Kontakt Chemie Kontakt Gold 2000: Захисний засіб для контактів, 200 мл.

Kontakt Gold 2200 – захисний засіб бельгійського виробництва фірми Kontakt Chemie, який використовується для продовження робочого ресурсу електричних і електромеханічних контактів шляхом захисту їх від корозії.

Kontakt Gold 2200 – це синтетичне безбарвне масло. Воно утворює на поверхні електричних контактів тонку плівку із мінімальним впливом на їхній електричний опір. Масло володіє низьким поверхневим натягом, і завдяки цьому рівномірно розподіляється по всій поверхні металу, проникаючи у важкодоступні місця і гарантуючи ефективний захист. Особливо ефективне воно в захисті контактів з покриттями з м'яких металів (напр. золото, срібло, олово, родій, паладій).

Поверхні після обробки препаратом у меншій мірі піддаються подряпинам, механічним пошкодженням, а також з’являється стійкість до вібрації і високих температур. При регулярному використанні Kontakt Gold 2000 можна значно підвищити термін служби і надійність роботи приладів в жорстких умовах експлуатації, а також скоротити витрати з поточного ремонту.

Зверніть увагу! Якщо на контактах присутні забруднення або корозія, то для досягнення найкращого результату, їх бажано очистити від оксидів спреєм Kontakt 60, після цього обробити препаратом для знежирення Kontakt WL і вже потім обробити засобом Kontakt Gold 2200.

Технічні характеристики

Об’єм 200 мл
Тара Балончик- розпилювач

comments powered by Disqus
Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-