Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S "Kit-A" Standard

194600 грн
 
Придбати

Код: 842193
Вага: 18.5 кг
Гарантія: 24 міс
Як отримати подарунок?
Наявність на складі: КЛХД

Короткий огляд Fujikura 80S “Kit-A” Standard: Зварювальний апарат для зварювання всіх типів оптичних волокон для всіх типів мереж: магістральних, міських, мереж доступу, PON/FTTx і СКС. Час зварювання: 7 с, час термоусадження: 14 с.

Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S – це зварювальник, який відмінно підходить для всіх типів мереж: магістральних, міських, мереж доступу, PON / FTTx і СКС, а також зварює всі типи використовуваних волокон: одномод SM (G.652/657), багатомод MM (G.651), DSF (G.653), NZDSF (G.655).

Модель Fujikura 80S є продовженням знаменитої лінійки зварювальні апаратів FSM-60S і FSM-50S. Однією з головних особливостей апарату є повна автоматизація рутинних процесів, що дозволило реалізувати рекордний час зварювання (7 секунд) і термоусадження (14 секунд).

Апарат оптимізований для зварювання у важких погодних умовах, не боїться тряски при перевезенні і випадкових падінь. Він може живитися і від мережі 220 В, а також від акумулятора (входить в комплект). Для зручності роботи при монтажі, у стандартній поставці кожного апарата Fujikura 80S є спеціальний монтажний столик нового дизайну, на якому під час роботи можна розташувати зварювальний апарат та додаткові інструменти: сколювач, стріппер, КДЗС та ін.

Особливості

  • Зварює всі відомі типи волокон.
  • Вирівнювання по серцевині оптичного волокна.
  • Середні втрати на зварюванні для одномодових кабелів з волокном G.652D складають всього 0,02 дБ.
  • Час зварювання скорочено – всього 7 секунд.
  • Час термоусадження – всього 13 секунд.
  • Підвищений ресурс електродів – на одному комплекті можна виконувати до 3000 зварювань, без погіршення якості зварювання.
  • Збільшено ресурс роботи від акумуляторної батареї до 200 повних циклів зварювання з термоусадженням.
  • Поворотний кольоровий протибліковий ЖК дисплей діагоналлю 4.73", високої контрастності і чіткості.
  • Одночасний перегляд місця зварювання по осях X і Y.
  • Можливість приварювати коннектори SC, LC, MPO.
  • Автоматичні: вітрозахисна кришка, нагрівач, затискачі волокна.
  • Підвищена волого-, пило- та ударозахищеність, може використовуватися в найбільш агресивних умовах зовнішнього середовища.
  • Автопідстроювання потужності дуги.
  • У комплекті поставляється акумуляторна батарея BTR-09.
  • Новий зручний транспортувальний кейс, дизайн змінений для швидкого початку роботи.
  • Кейс можна використовувати як робочий стіл.
  • Вбудована в зварювальний апарат інструкція.
  • Можливість оновлення ПЗ.
  • 2 роки повної заводської гарантії із заміною апарату на час ремонту.

Відео

Технічні характеристики

Зварювання / Термоусадження
Типовий час зварювання 7 сек (в режимі SM)
Типовий час термоусадження 13 сек для КДЗС 60 мм
Типи зварюваних волокон Одномодові (SMF, ITU-T G.652)
Багатомодові (MMF, ITU-T G.651)
Зі зміщеною областю дисперсії (DSF, ITU-T G.653)
Зі зміщеною ненульовою дисперсією (NZDSF, ITU-TG.655)
Зі зміщеною довжиною хвилі відсічення (CSF, ITU-T G.654)
Зі зниженою чутливістю до вигинів (ITU-T G.657)
Волокно, леговане ербієм
Діаметр покриття 80 – 150 мкм
Довжина зачищуваних волокон 5 – 16 мм (для буфера не більше 250 мкм)
Типові втрати при зварюванні 0,02 дБ (SMF)
0,01 дБ (ММF)
0,04 дБ (DSF)
0,04 дБ (NZDSF)
Оцінка втрат на зварному з'єднанні По серцевині
Кутове зміщення
Деформування волокна
Коефіцієнт відбиття від зварного з'єднання ≤ 60 дБ
Сумісні КДЗС 60 мм
40 мм
мікроКДЗС
Програми зварювання 100 настроюваних
Програми термоусадження 30 (10 попередньо встановлених + 20 користувацьких)
Внутрішня пам'ять до 2000 результатів і параметрів зварювання
Додаткові можливості
Перевірка механічної міцності місця зварювання Розтяжне зусилля 1,96 ~ 2,25 Н
Ресурс електродів 3000 циклів
Зовнішні інтерфейси USB
Відображення інформації
Тип екрану поворотний протибліковий РКД
Діагональ 4.73"
Кольоровий Так
Перегляд місця зварювання Так (2 CMOS камери)
Збільшення при перегляді х200
Живлення
Мережевий адаптер ADC-19 220 В AC
Батарея BTR-09 ємність 4000 мА/г
Ресурс батареї до 200 циклів зварювання з термоусадженням
Умови експлуатації
Температура –10 ~ +50°C
Висота над рівнем моря 0 ~ 5000 м над рівнем моря
Відносна вологість 0 ~ 95% (без конденсації)
Макс. швидкість вітру 15 м/с
Умови зберігання
Температура –40 ~ +80 °C
Відносна вологість до 95% (без конденсації)
Захист від впливу зовнішнього середовища
Стійкість до падіння висота: 76 см, будь-яка поверхня
Стійкість до пилу частинки пилу від 0,1 до 500 мкм
Стійкість до дощу 10 мм/год протягом 10 хв.
Розміри і маса
Ширина 150 мм
Довжина 159 мм
Висота 146 мм
Маса 2,5 кг (з адаптером ADC-18)
2,7 кг (з акумуляторною батареєю BTR-09)

Додаткова інформація

Завантажити додаткову інформацію (Data Sheet) для Fujikura 80S(англ.).

Комплектація

Fujikura 80S "Kit-A" Standard

  • Зварювальний апарат для оптоволокна Fujikura 80S — 1 шт.
  • Сколювач оптичних волокон Fujikura CT-06A — 1 шт.
  • Акумуляторна батарея BTR-09 — 1 шт.
  • Шнур заряджання батареї DCC-18 — 1 шт.
  • Мережевий адаптер / адаптер зарядного пристрою ADC-18 — 1 шт.
  • Мережевий шнур живлення ACC-15 — 1 шт.
  • Запасні електроди ELCT2-20A — 1 пара
  • USB кабель USB-01 — 1 шт.
  • Інструмент для надягання КДЗС SL-01 — 1 шт.
  • Дозатор для спирту AP-01 — 1 шт.
  • Викрутка SC-01 — 1 шт.
  • Диск з програмним забезпеченням Data Connection та навчальними відеофайлами — 1 шт.
  • Короткий інформаційний посібник — 1 шт.
  • Гарантійний талон на 2 роки повної заводської гарантії із заміною апарату на час ремонту — 1 шт.
  • Жорсткий кейс для транспортування CC-30 — 1 шт.


comments powered by Disqus
Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-