Обладнання для оптоволокна: EXFO

EXFO: У нашому асортименті можна знайти все необхідне обладнання для аналізу стану оптоволоконного кабелю, виконання зварювальних робіт, визначення їх якості, а також весь необхідний для цього ручний інструмент.
Код: 849537
Портативне кишенькове джерело оптичного випромінювання: 850/1300 нм LED 62.5/125 мкм.
Код: 857248
Вимірювач оптичної потужності для мереж PON, BPON, GPON, EPON, FTTx. Серія PPM-350C.
Наявність на складі:
КЛХД
64400 грн
Сповістити про наявність
Немає на складі
Наявність на складі:
КЛХД
56000 грн
Сповістити про наявність
Немає на складі
Код: 857475
Вимірювач оптичної потужності для мереж PON, BPON, GPON, EPON, FTTx. Серія PPM-350C.
Код: 864761
Довжина хвилі: 1310/1550 нм. Динамічний діапазон: 30/28 дБ. Мертва зона за подією: 1 м. Мертва зона атенюації: 4 м.
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Код: 846032
Компактна модульна платформа EXFO FTB-1 з модулем оптичного рефлектометра FTB-720-023B. Довжина хвилі: 1310/1550 нм. Динамічний діапазон: 36/34 дБ.
Код: 849538
Червоно/зелений світлодіодний індикатор дозволяє зробити висновок про придатність або непридатність лінії, згідно порогів, які ви встановили, тим самим прискорюючи і полегшуючи проведення вимірювань у польових умовах.
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Код: 856354
Оптичний рефлектометр для тестування мереж доступу і LAN/WAN. Довжина хвилі: 850/1300 нм, 1310/1550 нм. Динамічний діапазон: 26, 25, 35, 32, 33 дБ.
Код: 835606
Портативний оптичний рефлектометр з довжиною хвилі 1310/1550 нм (одномод) і динамічним діапазоном 29/28 дБ.
Наявність на складі:
КЛХД
Товар очікується
Наявність на складі:
КЛХД
Товар знято з виробництва
Код: 842305
Потужний портативний оптичний рефлектометр з довжиною хвилі 850/1300/1310/1550 нм (одномод і багатомод) і динамічним діапазоном 24/25/32/30 дБ.
Наявність на складі:
КЛХД
Товар знято з виробництва

Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-